Tapicerstwo Samochodowo Meblowe Adam Brończyk

Dokładnie zadbamy o Twoją tapicerkę

ul. Szczecińska 77, 91-222 Łódź Bałuty, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
735 074 905
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 77, 91-222 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Tapicerstwo Samochodowo Meblowe, której właścicielem jest Adam Łukasz Brończyk. Działamy na rynku już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w mieście Łodzi. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i perspektywami oraz dbamy o nieustanny rozwój działalności.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się szeroko pojętym tapicerstwem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży przez co świadczone przez nas usługi są wysokiej jakości. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów i dokładnie spełniać ich wymagania.

Nasza oferta to między innymi:
- renowacja wnętrz zabytkowych samochodów,
- obszywanie kierownic skórą,
- naprawa gąbek,
- obszywanie tapicerki,
- obszywanie siedzeń do motorów,
- naprawa i oklejanie podsufitówek,
- naprawa i renowacja foteli.

Poza tym zajmujemy się szyciem pokrowców na fotele samochodowe czy wymieniamy zniszczone części tkanin. Usuwamy także skutki wybuchu poduszek powietrznych. Obszywamy tapicerki w wózkach widłowych czy siedzeniach samolotów oraz tapicerujemy jachty. Wykonujemy także wygłuszanie i tapicerowanie busów. Świadczymy również szeroko pojęte usługi tapicerstwa meblowego.

Kadra pracownicza to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które usługami tapicerskimi zajmują się od wielu lat. Dokładnie poznali branżę i korzystają z profesjonalnych narzędzi, które znacznie ułatwiają im pracę. Korzystamy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości dostarczanych przez zaufanych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość produktu, niskie ceny i terminową realizację.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Łodzi czy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
B
Marcin Banasiak
Fachowe podejście do wykonania usługi jak i profesjonalne wykonanie całej tapicerki samochodowej jak i meblowej jednym słowem firma godna zaufania ,jak i całego podejścia do danego zlecenia