Noclegi Pod Siódemką Jarosław Granosik

Wynajem pokoi dla gości indywidualnych oraz pracowników

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Uprawna 7 a, 91-230 Łódź Bałuty, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
789 076 350
602491503
Noclegi Pod Siódemką Jarosław Granosik

Informacje

Opis działalności
Noclegi Pod Siódemką to ośrodek noclegowy, który prowadzimy w Łodzi od 2015 roku, a jego właścicielem jest Jarosław Granosik. Zapewniamy Państwu komfortowe pokoje noclegowe w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Noclegi Pod Siódemką to jedno z najtańszych miejsc noclegowych w całej Łodzi. Nasze pokoje są niezwykle komfortowe i doskonale wyposażone. Zarówno obiekt, jak i obsługa przyczyniają się do tego, że nasi goście czują się jak u siebie w domu. W ofercie znajduje się 40 miejsc noclegowych, a także:
- pokoje 2-osobowe,
- pokoje 3-osobowe,
- pokoje 4-osobowe,
- pokoje 5-osobowe,
- pokoje 6-osobowe.

Pokoje wyposażone są w:
- łóżka jednoosobowe,
- komplet pościeli,
- telewizory,
- szafki nocne,
- bezpłatne WiFi.

Goście mają także dostęp do w pełni wyposażonych kuchni oraz łazienek z kabiną prysznicową i WC. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu także właścicieli firm. Oferujemy noclegi pracownicze na dany okres w bardzo przystępnych cenach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z ośrodkiem Noclegi Pod Siódemką z Łodzi. Udzielimy wszelkich informacji na temat możliwości pobytu i wolnych miejsc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
stonasto
Świetne miejsce dla pracowników. Bardzo komfortowe i dobrze wyposażone. Przede wszystkim cena za dobę jest niska, a jeśli wynajmuje się pokoje dla większej ilości osób, można liczyć na rabat.
H
hitokazjatanio
Polecam te pokoje! Są niezwykle wygodne i bardzo dobrze wyposażone. Spałem tutaj przez tydzień, kiedy byłem na wyjeździe służbowym w Łodzi. Łóżko było wygodne, miałem też dostęp do najważniejszych udogodnień.