Format Druk S.C. Andrzej Banaś Dariusz Dawidziński

Druk • Projekt • Poligrafia

Etykiety i naklejki
ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź Bałuty, łódzkie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 252 94 18
Adres korespondencyjny
ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź Bałuty, łódzkie

Informacje

O nas
DRUK – PROJEKT – POLIGRAFIA dla KAŻDEGO

Drukarnia cyfrowa Format Druk s.c. w Łodzi
Jesteśmy prężnie rozwijająca się drukarnią oferująca kompleksową obsługę poligraficzną, spełniającą wszelkie standardy i wymogi nowoczesnej otwartej na potrzeby klienta firmy.
Nieustanie wdrażamy nowe technologie oraz inwestujemy w sprzęt do druku cyfrowego, rolowego i arkuszowego. Przy produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone surowce od renomowanych dostawców. Dzięki temu możemy szybko i rzetelnie zrealizować niemalże każde zlecenie, a prace są wiernym odwzorowaniem zawartości plików graficznych dostarczonych przez klienta.
Nasze studio graficzne w porozumieniu z klientem profesjonalnie przygotuje projekt, który będzie spełniał wszelkie wymogi wizualne i merytoryczne.
Wieloletnie bogate doświadczenie i stale rozwijana wiedza oraz praktyka, którą zdobywamy współpracując z firmami działającymi w różnych branżach, pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom.
Łącząc naszą wiedzę z doświadczeniem klientów jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymogów rynku. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniej formy reklamy i tworzenia wizerunku oraz estetyki konkretnej marki.
Gwarantujemy, że w naszej drukarni znajdziecie Państwo najlepsze dla siebie etykiety samoprzylepne, ulotki, foldery, wizytówki czy wydruki cad.
Rzetelne podejście do klienta zaowocuje długofalową współpracą, co pozwoli powiększyć liczbę zadowolonych klientów.

Rzetelność i uczciwość nasza potwierdzona jest wieloletnim uczestnictwem w programie RZETELNA Firma prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę z firmami certyfikowanymi.

CERTYFIKAT RZETELNOŚĆ nr. 4235 4906 6146 8804

Uczciwość naszą dokumentuje uczestnictwo w programie Firma Wiarygodna Finansowo, certyfikat wydany przez BIG InfoMonitor.

CERTYFIKAT.BIG.PL/9471963122
Opis działalności
Zajmujemy się realizacją projektów poligraficznych. Naszymi głównymi produktami są etykiety samoprzylepne, naklejki i nalepki. Świadczymy usługi poligraficzne, od projektu do druku. Drukujemy na arkuszach i na roli, cyfrowo, offsetowo i fleksograficznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu z nami.
Produkty i usługi
Solidność i jakość stanowi dla nas priorytet, co pozwala nam na współpracę z klientami indywidualnymi, instytucjami oraz firmami z wielu branż jak i zakładami produkcyjnymi.

JAKOŚĆ – NIEZAWODNOŚĆ – ZADOWOLENIE KLIENTA – ELASTYCZNOŚĆ

To cechy i nasza charakterystyka pozwalająca na wieloletnią współpracę z zadowolonymi klientami.

Druk cyfrowy stanowi doskonałą alternatywę druku niskonakładowego
w najwyższej jakości. Wykorzystując profesjonalne możliwości maszyn cyfrowych firmy Xerox oraz Konica Minolta jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zlecenie nawet od pojedynczych egzemplarzy. Istnieje możliwość personalizacji wykonywanychdruków.

Druk rolowy w naszej firmie to w większości etykiety samoprzylepne pozwalające w sposób estetyczny i bezbłędny zidentyfikować wyrób. Etykieta stanowi nieodzowny element każdego opakowania w znaczący sposób podnosząc uwagę potencjalnego nabywcy. Jeśli etykieta będzie estetyczna, dobrze zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana na nowoczesnych maszynach fleksodrukowych to z pewnością marka lub produkt ma większe szanse zaistnieć na tak nasyconym rynku.

Druk arkuszowy, pozwala nam wzbogacić i urozmaicić naszą ofertę
o wydruki wykonywane w postaci arkusza. Wykorzystujemy sprawdzone, najlepsze surowce od uszlachetnionych papierów kredowych, najzwyklejszych offsetowych poprzez kartony ozdobne do papierów i folii samoprzylepnej.

Każdy wydruk możemy uszlachetnić pokrywając go folią lub lakierem UV.

Druk wielkoformatowy cechuje nietypowe rozwiązania najczęściej pojedynczych egzemplarzy przy wydrukach zajmujących duże powierzchnie. Różnorodność surowców pozwala na wykonanie ciekawych wydruków od najzwyklejszego schematu CAD poprzez duże papierowe i kartonowe kompozycje graficzne do trwałych i niezwykle estetycznych nalepek wykorzystywanych do naklejania na duże elementy. Na naszych maszynach firmy Canon oraz Roland jesteśmy w stanie wykonać bardzo trwałe wydruki oraz w przypadku naklejek wyciąć najbardziej skomplikowany kształt.
Marki i specjalizacje
- Etykiety samoprzylepne na roli:

* etykiety ozdobne wielobarwne
* etykiety informacyjne i logistyczne
* etykiety termiczne do wag
* etykiety termiczne do drukarek
* etykiety czyste do zadruku

- Etykiety samoprzylepne na arkuszu.
- Kody kreskowe.
- Plakaty.
- Ulotki.
- Foldery.
- Druki.
- Druk cyfrowy.
- Druk wielkoformatowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń