Jacek. J. Stańczyk

Profesjonalne usługi podnośnikiem koszowym

Podnośniki
ul. Wiklinowa 22, 93-329 Łódź Bałuty, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Jacek. J. Stańczyk

Informacje

Opis działalności
Firma Jacek, której właścicielem jest Jacek Stańczyk, funkcjonuje w branży od 1997 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Jeżewie, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w usługach podnośnikiem koszowym.
Produkty i usługi
Firma „Jacek” Jacek Stańczyk oferuje kompleksowe usługi z zakresu wynajmu podnośników i prac na wysokości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyte kompetencje, są gwarancją pełnego profesjonalizmu i najwyższej jakości usług.

Dysponujemy nowoczesnym, w pełni sprawnym zapleczem technicznym, umożliwiającym terminowe i solidne wykonywanie wszystkich zleceń. Oferujemy różnego rodzaju usługi podnośnikami, między innymi konserwację linii energetycznych i inne prace na wysokościach. Świadczymy usługi w zakresie obcinania gałęzi, cięcia i przycinania drzew, niwelowania skutków wichur, usuwania niebezpiecznych konarów, a także wykonujemy różne działania związane z zielenią.

Mamy odpowiednie uprawnienia alpinistyczne, dzięki czemu możemy wykonywać mycie okien na wysokości oraz czyszczenie elewacji. Proponujemy również odśnieżanie dachów, bezpieczne usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Odpowiednie urządzenia umożliwiają nam sprawny i profesjonalny montaż reklam, banerów czy billboardów. Wykonujemy montaż oraz konserwację hal. Wynajmujemy podnośniki koszowe (na samochodach) o wysokości 16, 18, 20, 28 oraz 38 metrów. Dzięki różnorodności dostępnych maszyn każdy Klient może dostosować odpowiedni sprzęt do trudności i rodzaju zadania. Zapewniamy dostawę i odbiór podnośnika na budowę albo inne miejsce przeznaczenia. Zawarcie z nami umowy wynajmu jest szybkie i proste. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie prac na wysokościach z wykorzystaniem podnośników.

Nasze usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, jak też do firm i instytucji w tym szkół, przedszkoli, urzędów miast czy gminy. Działamy na terenie Łodzi i okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać również do innych, dalszych obszarów województwa. Zapewniamy korzystne ceny, fachową obsługę i terminowość. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz zapewnimy pomoc w zakresie wynajmu właściwej maszyny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
O
Oliwer
Jedna z lepszych firm, z jakimi współpracowałem. Nie mam im nic do zarzucenia.
M
Mirek
Usługi świadczą terminowo i na dobrym poziomie. Nigdy się na nich nie zawiodłem!
K
Karol
Polecam każdemu, kto poszukuje podnośnika koszowego na wynajem. Firma oferuje naprawdę dobre ceny.
M
Marcin
Usługi podnośnikiem koszowym na bardzo dobrym poziomie. Znakomici fachowcy, którzy podejmą się każdego wyzwania!
A
Arek
Mają naprawdę świetnej jakości sprzęt. Wielokrotnie wypożyczałem u nich podnośniki koszowe. Polecam!

Słowa kluczowe