Jacek. J. Stańczyk

Maszyny budowlane na wynajem

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Wiklinowa 22, 93-329 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jacek. J. Stańczyk

Informacje

Opis działalności
Jacek Stańczyk prowadzi własną działalność nieustannie od 1997 roku. Jej siedziba mieści się w Jeżewie, w województwie łódzkim. Firma zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych.
Produkty i usługi
Jacek od wielu lat specjalizuje się zarówno w świadczeniu usług podnośnikiem koszowym, jak i wynajmie tego rodzaju maszyn budowlanych. Znajdują one idealne zastosowanie podczas wykonywania różnego rodzaju prac na wysokościach. Zakład zajmuje się przede wszystkim konserwacją linii energetycznych, obcinaniem gałęzi, cięciem i przycinaniem drzew, a także niwelowaniem skutków wichur. W zakres działań wchodzą również między innymi:

- usuwanie niebezpiecznych konarów,
- montaż oświetlenia,
- mycie dachów,
- ocieplanie budynków,
- usuwanie nawisów śnieżnych,
- montaż reklam billboardowych,
- konserwacja hal.

Podnośniki koszowe na samochodach do wynajęcia, dostępne są w wariancie 16, 18, 20, 28 oraz 38 metrów. Dzięki różnorodności maszyn, każdy Klient może dostosować odpowiedni sprzęt, w zależności od trudności i rodzaju zadania. Firma zapewnia zarówno dostawę, jak i odbiór podnośnika na budowę bądź w inne miejsce przeznaczenia. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych fachowców, którzy gwarantują profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie prac na wysokościach z wykorzystaniem podnośników. Jacek kieruje usługi nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm i instytucji takich jak szkoły, przedszkola, czy urzędy miasta. Wizytówką działalności są bardzo dobre ceny i terminowość realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń