Jacek. J. Stańczyk

Podnośniki koszowe, ładowarka teleskopowa

Podnośniki
ul. Wiklinowa 22/2, 93-329 Łódź Bałuty, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Jacek. J. Stańczyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się wynajmem profesjonalnych maszyn budowlanych, w tym szczególnie podnośników koszowych i zwyżek, dzięki którym można wykonywać różnego rodzaju prace na wysokościach, jak np. mycie elewacji, malowanie, wycinkę drzew, mycie okien, montaż reklam, prace konserwacyjne.
Produkty i usługi
Firma „Jacek” Jacek Stańczyk oferuje kompleksowe usługi z zakresu wynajmu podnośników i prac na wysokości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyte kompetencje, są gwarancją pełnego profesjonalizmu i najwyższej jakości usług.

Dysponujemy nowoczesnym, w pełni sprawnym zapleczem technicznym, umożliwiającym terminowe i solidne wykonywanie wszystkich zleceń. Oferujemy różnego rodzaju usługi podnośnikami, między innymi konserwację linii energetycznych i inne prace na wysokościach. Świadczymy usługi w zakresie obcinanie gałęzi, cięcia i przycinania drzew, niwelowania skutków wichur, usuwania niebezpiecznych konarów, a także wykonujemy różne działania związane z zielenią.

Mamy odpowiednie uprawnienia alpinistyczne, dzięki czemu możemy wykonywać mycie okien na wysokości oraz czyszczenie elewacji. Proponujemy również odśnieżanie dachów, bezpieczne usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Odpowiednie urządzenia umożliwiają nam sprawny i profesjonalny montaż reklam, banerów czy billboardów. Wykonujemy montaż oraz konserwację hal. Wynajmujemy podnośniki koszowe (na samochodach) o wysokości 16, 18, 20, 28 oraz 38 metrów. Dzięki różnorodności dostępnych maszyn każdy klient może dostosować odpowiedni sprzęt do trudności i rodzaju zadania. Zapewniamy dostawę i odbiór podnośnika na budowę albo inne miejsce przeznaczenia. Zawarcie z nami umowy wynajmu jest szybkie i proste. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie prac na wysokościach z wykorzystaniem podnośników.

Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak też do firm i instytucji w tym szkół, przedszkoli, urzędów miast czy gminy. Działamy na terenie Łodzi i okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać również do innych, dalszych obszarów województwa. Zapewniamy korzystne ceny, fachową obsługę i terminowość. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz zapewnimy pomoc w zakresie wynajmu właściwej maszyny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, pabianicki, poddębicki, zduńskowolski, zgierski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
U
K
Mieszkanka ul Krzemienieckiej
Jeżeli chodzi o przycinanie drzew to firma nie wie co robi, przypuszczam że nikt tam nie miał żadnego szkolenia w tej dziedzinie i nie stosują się do art. 87a ust. 2 ustawy o ochronie przyrody ktora mowi ze mozna przyciac do 30% korony drzew. Na ulicy Krzemienieckiej pozbawili drzew 80% korony oszpecajac drzewo. Efekt wizualny jest tragiczny. Powinni odpowiedziec za nieodwracalne zniszczenie drzew gdyz nie wszystkie drzewa sa w stanie odbic jezeli zostawiony zostal jedynie pien. Nie polecam. Aby cos robic trzeba umiec tu brak wiedzy, umiejetnoaci oraz estetyki