Bartex s.c.

Handel hurtowy i detaliczny sprzętu audio-video do samochodów.

Car audio
ul. Wojska Polskiego 190, 91-726 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 650 88 88
Bartex s.c.

Informacje

Opis działalności
Bartex to firma z Łodzi, założona w 1991 roku. Specjalizuje się w stacjonarnej i internetowej sprzedaży produktów radiokomunikacyjnych i car audio pochodzących od uznanych producentów. Sprzedaż realizowana jest zarówno dla klientów hurtowych, jak i klientów detalicznych. Wykonywane są też usługi związane ze sprzedawanymi urządzeniami.
Produkty i usługi
W sklepie stacjonarnym i internetowym Bartex można kupić nowoczesne rozwiązania car audio do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz zlecić ich montaż. Firma posiada dwustanowiskowy warsztat i zatrudnia doświadczonych instalatorów.

Wśród dostępnych produktów sprzedawanych w sklepie są rejestratory przeznaczone na przednią i tylną szybę oraz CB Radia i anteny. Można tu również zakupić produkty podnoszące komfort podróżowania, takie jak odtwarzacze DVD, monitory LCD, radioodtwarzacze oraz głośniki i wzmacniacze. Inne produkty znajdujące się w ofercie to alkomaty, czujniki parkowania, zestawy głośnomówiące oraz antyradary. Oferta Bartex obejmuje również liczne akcesoria montażowe, takie jak:
-złącza,
-kostki,
-kable,
-uchwyty,
-konektory,
-kondensatory,
-bezpieczniki,
-oprawy,
-przewody.

Uzupełnieniem asortymentu są natomiast dzienne światła do samochodów oparte na technologi LED.


Pełną ofertę sklepu Bartex można znaleźć na stronie internetowej. Tam też złożą Państwo zamówienie. Informacji dotyczących sprzedawanych artykułów można zasięgnąć pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym.
Marki i specjalizacje
W sklepie sprzedawane są rozwiązania takich marek jak Helix, Rockford, Hifonics, Audiomedia, Audiovox, Phantom, Sovanox, Phonocar, Focal, Alpine, Autosonik, Blaupunkt, Clarion, Gms + Rocker, Hetrz, Jvc, Kenwood, Lanzar, Phantom, Pioneer, Pyle, Sony, President, Tec, Mbquart, Dego Dls.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń