Kris-Cars

Kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze

Galwanizacja
ul. Wojska Polskiego 190, 91-726 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kris-Cars

Informacje

Opis działalności
Kris-Cars to zakład blacharsko-lakierniczy założony w Łodzi w 1990 roku. Firma od początku działalności skupia się na naprawach aut uszkodzonych w stłuczkach i wypadkach oraz przerdzewiałych. Ponadto zajmuje się renowacją pojazdów. Prace prowadzone są z OC i AC, a także można rozłożyć płatności na raty.
Produkty i usługi
Duże doświadczenie w naprawie samochodów przekłada się na renomę zakładu Kris-Cars. Osoby fizyczne i firmy chętnie oddają tutaj do napraw blacharskich i lakierniczych auta, ponieważ serwis wykonywany jest dokładnie i szybko, a jego koszt jest konkurencyjny. W przypadku samochodów powypadkowych i przeznaczonych do renowacji odtwarzane są poszczególne elementy pojazdów, a te w lepszym stanie są piaskowane, chromowane, jeśli taka jest potrzeba albo malowane proszkowo. Renowacja obejmuje zderzaki, maski, drzwi i błotniki. Ponadto w zakładzie uszkodzone auta są prostowane, a ich podłużnice i podłogi z rdzą są rekonstruowane. Eksperci Kris-Cars zajmują się też takimi usługami jak:
-tapicerstwo samochodowe,
-naprawa silników,
-usuwanie wgnieceń bez lakierowania,
-usuwanie obtarć,
-renowacja drewnianych elementów samochodowych,
-lakierowanie karoserii,
-lakierowanie elementów pojazdów,
-polerowanie karoserii.

Poza wymienionymi usługami firma podejmuje się zgłaszania szkód i udzielania pomocy drogowej. Przez całą dobę może holować uszkodzone pojazdy.

Uzupełnieniem oferty jest dorabianie i naprawianie baków w autach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Więcej informacji dotyczących warsztatu Kris-Cars oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdują się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

haki,