A:TR Architekt Tomasz Rymarek

Kompleksowe usługi projektowe i architektoniczne - obsługa w obcych językach.

Biura architektoniczne
ul. Wycieczkowa 49 B, 91-518 Łódź Bałuty, łódzkie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 725 050
A:TR Architekt Tomasz Rymarek

Informacje

Opis działalności
Biuro architektoniczne prowadzone przez Tomasza Rymarka A:tr działa na terenie Łodzi od 2002 roku. Oferuje kompleksowe usługi projektowe i architektoniczne - obsługa w obcych językach: angielski, niemiecki.Dane kontaktowe są dla klientów, nie dla celów marketingowych.
Produkty i usługi
Jestem doświadczonym architektem, którego priorytetem jest dostarczanie niebanalnych oraz intrygujących projektów przestrzeni. Wykonuję swoje projekty w pełnym zakresie dbając o najwyższy poziom świadczonych usług oraz profesjonalizm obsługi. Podejmę się każdego projektu, gdyż nawet najtrudniejsze zlecenia są dla mnie ciekawym wyzwaniem, z którymi mogę się zmierzyć.

Wykonuję takie usługi jak m.in. :
- tworzenie projektów domów wolnostojących,
- tworzenie projektów domów jednorodzinnych,
- tworzenie projektów restauracji, barów,
- tworzenie projektów biur, a także innych projektów indywidualnych,
- koordynowanie projektów,
- nadzór autorski.

W swojej pracy korzystam ze specjalistycznego sprzętu i oprogramowana, który pozwala mi na wykonywanie pracy w sposób precyzyjny oraz rzetelny.

Ponadto zajmuję się projektami z zakresu architektury wnętrz. Oferuję szereg oryginalnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w mieszkaniach, nadając im niepowtarzalnego stylu.

Plan realizacji projektu dokładnie analizuję i konsultuję z klientem, dostosowując go do preferencji oraz koncepcji klienta, po czym zestawiam go z planami inwestycyjnymi. Zajmuję się także wykonaniem projektów obiektów użyteczności publicznej oraz architektury zabytkowej.

Działam również w projektach związanych z budownictwem przemysłowym. Dzięki temu mogę poszerzyć swoje horyzonty poprzez zapoznanie się z działalnością firm i przedsiębiorstw z innych branż.
Moim zdaniem nie istnieje podział między urbanistyką, architekturą i projektowaniem wnętrz, gdyż wszystkie te dziedziny są od siebie uzależnione i mają na siebie znaczący wpływ.

Cieszy mnie fakt, że wielu klientów oraz właścicieli przedsiębiorstw jest zadowolonych z wysokiego standardu moich usług. Jest to doskonała zachęta do dalszej pracy oraz rozwoju.

Zapraszam do nawiązania współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń