Excellent Solutions Piotr Bieńko

Usługi porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynków

Sprzątanie terenu
ul. Zawiszy Czarnego 23/25/30, 91-824 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Excellent Solutions Piotr Bieńko

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Piotr Bieńko. Jestem właścicielem firmy Excellent Solution. To firma, w której świadczymy usługi porządkowe wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do administratorów wspólnot mieszkaniowych. Wybór firmy Excellent Solution to dla Państwa ogromna ulga w sprzątaniu terenu i dbaniu o jego ładny wygląd. Usługi sprzątania są szczególnie potrzebne jesienią i zimą.

Opadłe liście mogą zanieczyszczać piękne ogrody lub chodniki. Natomiast zaśnieżone podjazdy lub ulice w znaczny sposób mogą utrudnić przemieszczanie się. Ostatecznie nieodśnieżone chodniki mogą przyczynić się do nieszczęśliwych wypadków. Nasza firma pozbędzie się skutków gołoledzi i zadba o porządek na Państwa terenie.

W ranach realizowanych przez nas usług proponujemy między innymi:

- utrzymanie i pielęgnację terenów zielonych,
- całoroczną obsługę porządkową,
- zamiatanie i koszenie trawy,
- grabienie liści,
- czyszczenie chodników.

Dysponujemy sprzętem pozwalającym na szybkie pozbycie się liści lub innych elementów psujących wizerunek terenu. Przed przystąpieniem do działań dokonujemy wnikliwej analizy potrzeb. Sprzęt i materiały dobieramy pod indywidualne upodobania naszego Klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia, które mają na celu wdrożyć pracowników w technologię, którą stosujemy.

Uzupełnieniem oferty naszej firmy są usługi projektowania, zakładania i pielęgnowania ogrodów. Po więcej informacji zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia nas w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, brzeziński, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, poddębicki, tomaszowski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe