Excellent Solutions Piotr Bieńko

Projektowanie, zakładanie i pielęgnowanie ogrodów

Ogrodnictwo
ul. Zawiszy Czarnego 23/25/30, 91-824 Łódź Bałuty, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Excellent Solutions Piotr Bieńko

Informacje

Opis działalności
Excellent Solution to firma, w której zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Właścicielem firmy jest Piotr Bieńko. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Ogród to poważna i przede wszystkim czasochłonna inwestycja. Żeby utworzony przez nas teren zielony zachował swój piękny wygląd, wymagana jest jego regularna pielęgnacja. Nasza firma to odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie. Nie muszą już Państwo tracić czasu na koszenie trawy, grabienie liści, czy przycinanie żywopłotów. Zajmiemy się dosłownie wszystkim.

Na Państwa prośbę od zera zaprojektujemy przepiękny ogród. Nasi ogrodnicy przystąpią do realizacji prac, dbając o każdy element ogrodu. Tworząc tereny zielone, zależy nam na Państwa zadowoleniu. Każdy nasz krok opieramy na Państwa decyzjach i upodobaniach. Nasza oferta idealnie sprawdzi się dla administratorów wspólnot mieszkaniowych lub parków.

W ramach świadczonych przez nas usług ogrodniczych wykonujemy między innymi:

- trawniki z rolki oraz z siewu,
- przycinanie żywopłotów,
- usuwanie chwastów,
- systemy nawadniania,
- prace porządkowe wiosenne i jesienne,
- zabezpieczenia roślin przed zimą,
- wywozy trawy i liści,
- grabienie liści,
- zakładanie skalniaków i oczek wodnych,
- karczowanie zarośli.

Z chęcią podejmiemy się innych, nawet najtrudniejszych prac ogrodniczych. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Nieustannie uczęszczamy na szkolenia, które zwiększają naszą wiedzę i wzbogacają doświadczenie. Uzupełnieniem proponowanej przez nas oferty są usługi sprzątania wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Więcej informacji o tych i innych realizowanych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas osobiście w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, brzeziński, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, poddębicki, tomaszowski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe