"Bene-Vet" S.C. Przychodnia Weterynaryjna Lekarz Wet. Aleksandra Gaudynek-Charmas Lekarz Wet. Jarosław Charmas

Lecznice weterynaryjne
ul. Łukowa 18a, 93-410 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Strona www
Telefon
509 440 229
Adres korespondencyjny
ul. Łukowa 18a, 93-410 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Lecznice weterynaryjne. "Bene-Vet" S.C. Przychodnia Weterynaryjna Lekarz Wet. Aleksandra Gaudynek-Charmas Lekarz Wet. Jarosław Charmas ma swoją siedzibę w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 509 440 229
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Bene-Vet" S.C. Przychodnia Weterynaryjna Lekarz Wet. Aleksandra Gaudynek-Charmas Lekarz Wet. Jarosław Charmas. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Łukowa 18a, 93-410 Łódź.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.72074N, 19.44583E. [kopiuj]
Uważamy, że "Bene-Vet" S.C. Przychodnia Weterynaryjna Lekarz Wet. Aleksandra Gaudynek-Charmas Lekarz Wet. Jarosław Charmas poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ś
Śnieżka
2015-08-12 21:09:46
Przychylam się do moich poprzedników. Niesamowici lekarze, którzy każde zwierzątko traktują z należną troską i czułością, z czym nie spotkałam się nigdy wcześniej w innych lecznicach. Nie będę powielała informacji, że są fantastyczni, bo to już wszystkim wiadomo. Dodam tylko: żaden lekarz nigdy w tak dokładny sposób nie wytłumaczył mi, co jest przyczyną choroby, jak ją będzie leczył i na co zwracać szczególną uwagę. Pani dr A.Gaudynek-Charmas i Pan dr J.Charmas ujęli mnie za serce i już na pewno ich nie opuszczę :) Gorąco polecam Bene-Vet !!!
M
Maciusia
2015-08-11 20:29:07
Jest to najlepsza przychodnia weterynaryjna w Łodzi. Jeżeli szukacie dobrego lekarza dla swojego pupila, to tylko w Bene-Vet. Opiekuńczy, cierpliwy, z super podejściem do zwierząt personel. Gabinet doskonale wyposażony, wszystkie badania i zabiegi na miejscu. Właściwe diagnozy i skuteczne leczenie. Wiedza godna podziwu, doświadczenie, fachowość. Wyjątkowi Lekarze z powołania. Widać, że kochają zwierzęta i chcą im pomóc, a nie eksperymentować. Zdecydowanie polecam :)
K
Kosmalska
2015-07-17 21:55:04
Państwo Charmasowie z wielkim oddaniem, zaangażowaniem i cierpliwością od wielu lat zajmują się moimi zwierzątkami. Takiej opieki i zrozumienia dla zwierząt i ich właścicieli nie znalazłam w żadnej innej przychodni. Są to wyjątkowi Lekarze z powołania, którym na pierwszym miejscu leży dobro pacjenta. Kierują się zawsze etyką i zasadami sztuki lekarskiej, popartej ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zawsze mili, sympatyczni, a przy tym rzeczowi i kompetentni. Diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. Bez wątpienia najlepsi. Wzór dla lekarzy weterynarii. Gabinet jest zadbany, czysty, przytulny, na wysokim poziomie. Szczerze i z głębokim przekonaniem POLECAM !!!
S
B
;
stała bywalczyni ;)
2015-06-15 15:54:28
Wszystkim polecam :)
M
Misia
2015-05-20 23:53:38
Zwierzęta trzeba kochać i mieć dla nich serce, aby można było im pomóc. Takimi lekarzami są Państwo Charmasowie, do których chodzę od wielu lat. Wysokiej klasy profesjonaliści. Bardzo serdeczni i niezwykle kompetentni. Ogromna wiedza i doświadczenie poparte trafnymi diagnozami. Dokładnie opisują przebieg choroby i sposoby leczenia. Mają super podejście do zwierząt. Jestem zachwycona cierpliwością i wyrozumiałością dla właścicieli zwierząt. Jeżeli NAPRAWDĘ chcesz wyleczyć swojego pupila, to POLECAM Bene-Vet !!!
D
dhahir
2015-04-28 19:05:32
Lekarze z pasją, podpisuję się pod powyższymi opiniami. Jesteśmy im wdzięczni za uratowanie psa. Są bardzo uczciwi i sumienni.
U
Urszula
2015-03-27 20:52:41
Do p.dr J.Charmasa i p.dr A.Gaudynek-Charmas trafiłam ponad 10 lat temu z kotką,z którą chodziłam wcześniej do innych lekarzy,niestety poprawy nie było.Dopiero Oni pomogli.Dokładne badania,trafna diagnoza i skuteczne leczenie,bez eksperymentowania i narażania na dodatkowy stres.Już nie raz uratowali życie moim pupilom.Bez wątpienia najlepsi,pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i wielkie zaangażowanie.Są znakomitymi diagnostami,wspaniałymi ludźmi,bez granic oddanymi swojej pracy.Niezwykle inteligentni;z niespotykanym,bezstresowym podejściem do zwierząt.Dbają o komfort psychiczny,każdego pacjenta traktują indywidualnie.Wystarczy posiedzieć w poczekalni,by posłuchać historii o zwierzątkach,jakie uratowali i to z przypadków tzw."beznadziejnych".Z pełnym zaufaniem można powierzyć Im życie i zdrowie kochanego zwierzaka.To najlepsza Przychodnia dla zwierząt,na wysokim poziomie,bardzo dobrze wyposażona.Serdecznie POLECAM wszystkim!!!
S
W
Stefania W.
2015-03-25 22:12:23
Pierwszy raz spotkałam takich lekarzy. To wspaniali ludzie, uśmiechnięci i niezwykle życzliwi, z ogromnym sercem i profesjonalnym podejściem do pacjentów. Do P.Charmasów poszłam, po nieudanych wizytach u innych lekarzy, z polecenia koleżanek i nie żałuję, choć by się tam dostać, muszę jechać przez całe miasto. To Oni ratowali życie moim zwierzaczkom. Bezbłędna diagnoza, wszystko dokładnie wytłumaczone. Ceny bardzo uczciwe. Czekając w kolejce do gabinetu, można posłuchać wielu historii od osób, które leczyły swoje zwierzęta u innych lekarzy, niestety bezskutecznie, zanim trafili tutaj. Ci Lekarze doskonale wiedzą, jak leczyć. Zdecydowanie najlepsi i godni polecenia. Nie mam słów, by wyrazić wdzięczność dla osób, które tak bardzo poświęcają się swojej pracy. Świetny, profesjonalny gabinet. Z całego serca i czystym sumieniem POLECAM !!!
R
Rybczyńska
2015-03-22 19:29:49
Bardzo kompetentni lekarze, do zwierząt odnoszą się z wielką miłością, cierpliwością i fachowością. Można im w ciemno powierzyć pacjenta. Leczę u Nich swojego trzeciego przyjaciela-pieska. Swojego pierwszego pieska leczyłam u tych lekarzy, gdy jeszcze pracowali w "starym Asie" przy ul. Sienkiewicza. Nigdy się na wet. Gaudynek i wet.Charmas nie zawiodłam. Bardzo się cieszę, że uruchomili lecznicę, bo w Łodzi jest trudno o dobrą lecznicę.
S
Skibińska
2015-02-26 12:49:41
Wspaniali fachowcy o wielkim sercu dla zwierząt. Moim zdaniem jedni najlepszych w Łodzi.
B
brodacka
2015-02-22 17:00:18
Rewelacyjny Lekarz.Polecam - leczę u tego lekarza pieska od 10 lat.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.