Glint Krzysztof Tomaszewski

Producent odbojnic stalowych. Zapraszamy do kontaktu.

Ślusarze
ul. Brójecka 8, 93-640 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
665 850 300
Adres korespondencyjny
ul. Brójecka 8, 93-640 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Glint realizuje zamówienia na różnego rodzaju odboje stalowe, które wykonujemy dokładnie według zamówienia klienta. Odboje znajdują zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych i magazynach, ale także w dużych warsztatach samochodowych, na parkingach podziemnych i w garażach. Produkujemy zarówno odboje montowane wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń – na przykład na parkingach albo na terenie osiedli mieszkaniowych, metalowe belki i wielkie półki magazynowe. Wykonujemy również barierki ochronne oraz odboje rampowe bardzo przydatne na rampach przeładunkowych.
Produkty i usługi
Produkcja:
- odboje stalowe,
- odboje linowe,
- odboje wózkowe,
- odboje wiszące,
- odboje narożne,
- odboje równoramienne,
- odboje u-2,
- odboje u-3,
- odboje u-4,
- odboje drewniane,
- bariery techniczne,
- naprowadzacze w dokach,
- poręcze ze stali nierdzewnej,
- bariery ze stali nierdzewnej,
- osłony stalowe słupów,
- odbojnice rampowe,
- słupki odbojowe,
- odboje magazynowe,
- odboje parkingowe.

Odbojnice parkingowe wykonane z różnych, trwałych materiałów są propozycjami stosowanymi obecnie wszędzie.

Odboje stalowe. Trwałe i solidnie wykonane odboje stalowe, przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ich wytrzymałość pozwala na swobodne użytkowanie przez długi czas.

Odboje rampowe dedykowane są ochronie czoła doku załadunkowego. Wykonane z gumy bądź kauczuku, charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na silne uszkodzenia.

Odboje magazynowe są propozycjami stosowanymi zarówno w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak i typowych halach przemysłowych.

Odboje ze stali nierdzewnej to rozwiązania, charakteryzujące się nie tylko dużą wytrzymałością, ale również estetyką, pozwalającą na wkomponowanie się w każde wnętrze.

Słupki odbojowe są produktami wykonanymi z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów takich jak stal, sprawdzającymi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Osłony stalowe słupów stanowią koncepcje praktyczne i wygodne w zastosowaniu.

Produkty, jakimi są naprowadzacze w dokach to rozwiązania dedykowane firmom i przedsiębiorstwom, posiadającym hale magazynowe i przyjmującym dostawy tirami. To nic innego jak podłużne, wytrzymałe i solidne konstrukcje.
Marki i specjalizacje
Nasze wyroby służą w licznych halach magazynowych, fabrykach, szkołach, szpitalach, sklepach wielkopowierzchniowych i nie tylko. Dlatego warto nam zaufać i postawić na sprawdzoną, elastyczną ofertę firmy Glint.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń