Glint Krzysztof Tomaszewski

Producent odbojnic stalowych. Zapraszamy do kontaktu.

Ślusarze
ul. Brójecka 8, 93-640 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
665 850 300
Glint Krzysztof Tomaszewski

Informacje

Opis działalności
Firma Glint realizuje zamówienia na różnego rodzaju odboje stalowe, które wykonujemy dokładnie według zamówienia klienta. Odboje znajdują zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych i magazynach, ale także w dużych warsztatach samochodowych, na parkingach podziemnych i w garażach. Produkujemy zarówno odboje montowane wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń – na przykład na parkingach albo na terenie osiedli mieszkaniowych, metalowe belki i wielkie półki magazynowe. Wykonujemy również barierki ochronne oraz odboje rampowe bardzo przydatne na rampach przeładunkowych.
Produkty i usługi
Produkcja:
- odboje stalowe,
- odboje linowe,
- odboje wózkowe,
- odboje wiszące,
- odboje narożne,
- odboje równoramienne,
- odboje u-2,
- odboje u-3,
- odboje u-4,
- odboje drewniane,
- bariery techniczne,
- naprowadzacze w dokach,
- poręcze ze stali nierdzewnej,
- bariery ze stali nierdzewnej,
- osłony stalowe słupów,
- odbojnice rampowe,
- słupki odbojowe,
- odboje magazynowe,
- odboje parkingowe.

Odbojnice parkingowe wykonane z różnych, trwałych materiałów są propozycjami stosowanymi obecnie wszędzie.

Odboje stalowe. Trwałe i solidnie wykonane odboje stalowe, przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ich wytrzymałość pozwala na swobodne użytkowanie przez długi czas.

Odboje rampowe dedykowane są ochronie czoła doku załadunkowego. Wykonane z gumy bądź kauczuku, charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na silne uszkodzenia.

Odboje magazynowe są propozycjami stosowanymi zarówno w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak i typowych halach przemysłowych.

Odboje ze stali nierdzewnej to rozwiązania, charakteryzujące się nie tylko dużą wytrzymałością, ale również estetyką, pozwalającą na wkomponowanie się w każde wnętrze.

Słupki odbojowe są produktami wykonanymi z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów takich jak stal, sprawdzającymi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Osłony stalowe słupów stanowią koncepcje praktyczne i wygodne w zastosowaniu.

Produkty, jakimi są naprowadzacze w dokach to rozwiązania dedykowane firmom i przedsiębiorstwom, posiadającym hale magazynowe i przyjmującym dostawy tirami. To nic innego jak podłużne, wytrzymałe i solidne konstrukcje.
Marki i specjalizacje
Nasze wyroby służą w licznych halach magazynowych, fabrykach, szkołach, szpitalach, sklepach wielkopowierzchniowych i nie tylko. Dlatego warto nam zaufać i postawić na sprawdzoną, elastyczną ofertę firmy Glint.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń