Quriers Przesyłki

Transport samochodowy

Kurierzy
ul. Bulwarowa 20, 93-430 Łódź Górna, łódzkie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Quriers Przesyłki

Informacje

Opis działalności
Quriers Przesyłki to firma z siedzibą w Łodzi. Właścicielem działalności jest Tomasz Gać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2006 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu transportu samochodowego. Prowadzimy licencjonowany transport na terenie Polski i Europy. Działalność oparliśmy na flocie własnych aut ciężarowych jak również szeregu skrupulatnie dobranych podwykonawców. Do naszej dyspozycji są samochody o ładowności od 0,6 do 24 ton. Posiadamy pojazdy o różnej zabudowie i kubaturze. Dodatkowo mamy magazyn na 200 palet. Bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów zapewnia Ubezpieczenie OC Przewoźnika. Kadra naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników piomaga w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Długoletnia praktyka oraz doświadczona załoga gwarantuje, że zlecona nam usługa zostanie wykonana fachowo i w wyznaczonym terminie.

Posiadamy licencje na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego rzeczy.

Dysponujemy pojazdami, takimi jak:

- RENAULT MIDLUM ZESTAW,
- RENAULT MIDLUM,
- RENAULT MASTER CHŁODNIA,
- CITROEN JUMPER,
- RENAULT KANGOO PRZEDŁUŻONY,
- DACIA DOKKER,
- FORD CONNECT.

Mamy silnie rozbudowaną sieć dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę kurierską w dowolne miejsce na terenie Europy. Korzystamy z pomocy kurierów rowerowych, a także wykorzystujemy transport samochodowy i kolejowy. Nasze usługi kurierskie są szybkie i tanie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Quriers Przesyłki oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Łodzi.
Marki i specjalizacje
- 1-24 ton
- transport całopojazdowy
- spedycja
- usługi krajowe i zagraniczne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń