Jachman Włodzimierz Prywatna przychodnia weterynaryjna

Dbamy o zdrowie Państwa zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Cieszyńska 12, 93-505 Łódź Górna, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Jachman Włodzimierz Prywatna przychodnia weterynaryjna

Informacje

Opis działalności
Prywatna przychodnia weterynaryjna którą prowadzi Jachman Włodzimierz znajduje się w Łodzi. Od 1990 roku przychodnia pomaga właścicielom zwierząt domowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
30 lat działalności w branży weterynaryjnej sprawia, że nasza przychodnia zyskała grono zadowolonych pacjentów, którzy stale korzystają z profesjonalnych usług. Z troską o stan zdrowia zwierząt świadczymy profesjonalne usługi weterynaryjne.
Oferujemy leczenie a w tym:
- odrobaczanie psów
- odrobaczanie kotów
- szczepienia dla psów
- szczepienia dla kotów

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi kompleksowo zajmujemy się diagnozowaniem oraz późniejszym leczeniem zwierząt. Wszystkie zabiegi w tym sterylizacja i kastracja wykonujemy tak, żeby Państwa pupile nie odczuwali dodatkowego stresu.

Pomagamy również w trudnych chwilach czyli podczas usypiania psów i innych zwierząt. Dbamy o to, żeby zwierzęta nie były przestraszone i swoje ostatnie chwile spędziły spokojnie.

W naszej przychodni jest możliwość zakupów najpotrzebniejszych akcesoriów dla zwierząt. Dodatkowo nasz personel świadczy fachowe doradztwo, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiązać dany problem.

Zapraszamy do przyjścia ze swoim zwierzakiem do Lecznicy Weterynaryjnej Włodzimierza Jachmana w Łodzi.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
L
jola Lesniewska
Doktor o wielkim sercu,wiem że uczynił wszystko żeby ratować moją Nanę,niestety odeszła...