Pomech-Pol Zpuh

Części do maszyn, koła zębate i wykrojniki

Obróbka metali
ul. Dubois 109, 93-465 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 684 78 35
Adres korespondencyjny
ul. Dubois 109, 93-465 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Pomech-Pol powstała w 1998 roku i znajduje się w Łodzi. Od wielu lat unowocześniamy nasz zakład produkcyjny, który zajmuje się obróbką metali oraz wytwarzaniem części do maszyn. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnego oprzyrządowania do pras. Przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprzyrządowania do produkcji wielkoseryjnej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Pomech-Pol od wielu lat rozwija swój park maszynowy, dzięki któremu jest w stanie przygotować wszystkie elementy zgodne z projektem dostarczonym przez Klienta. Działamy zgodnie z system zarządzania jakością ISO 9001, który potwierdza nasz profesjonalizm w obsłudze Klienta. Do naszych głównych usług należy:
- frezowanie metali,
- szlifowanie metali,
- toczenie metali,
- obróbka skrawaniem.

Zajmujemy się projektowaniem oraz oprzyrządowaniem do produkcji wielkoseryjnej. Początkowo zajmowaliśmy się naprawą elementów metalowych oraz części do maszyn. Wydajna produkcja pozwoliła nam skupić się na wytwarzaniu wykrojników oraz krępowników używanych przy produkcji III i IV klasy. W naszym zakładzie wyrabiamy tysiące sztuk krępowników i wykrojnków. Oferujemy narzędzia niezbędne przy wytwarzaniu elementów z taśmy stalowej lub formatek. Oferujemy także narzędzia do formowania oraz wykrawania profili aluminiowych i stalowych. Za pomocą odpowiednich maszyn i sprzętu mamy możliwość realizować cały proces produkcji oraz wdrożenia oprzyrządowania w zakładzie Klienta.

Każdy nasz wyrób musi idealnie odwzorowywać dostarczone nam projekty. W tym celu korzystamy ze specjalnych wzorców, które usprawniają produkcję. Za nim dostarczymy towar do Klienta, zajmujemy się wykonaniem sprawdzianu pomiarowego za pomocą czujników pomiarowych marki Mitutoyo, które są niezwykle precyzyjne.

Oferujemy także narzędzia do produkcji. Aby usprawnić montaż licznych konstrukcji, dostarczamy odpowiednie uchwyty obróbkowe. Nasza kadra posiada szeroką wiedzę na temat projektowania takich przyrządów.

Zajmujemy się produkcją narzędzi o nietypowych wymiarach. Są to między innymi:
- narzędzia skrawające,
- rolki gnące do automatów,
- kopyta do zaginania profili.

Bazujemy na świetnie wyposażonych maszynach. W naszym zakładzie posługujemy się między innymi nowoczesną tokarką sterowaną numerycznie wraz z narzędziami DMG CTX 510 eco.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Pomech-Pol z Łodzi.
Marki i specjalizacje
W naszym nowoczesnym parku maszynowym znajdują się:
- centra obróbcze CNC,
- tokarka sterowana numerycznie,
- elektrodrążarki wgłębne i drutowe,
- precyzyjne szlifierki do płaszczyzn ze stołem magnetycznym, szlifierki do otworów i wałków,
- wysokowydajne, sterowane numerycznie tokarki,
- spawarki MIG/MAG i TIG
- szlifierki narzędziowe do ostrzenia i regeneracji narzędzi skrawających,
- prasy mimośrodowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

MIG,
MAG,
TIG,