"SERCE na DŁONI" Karol Mirowski

Profesjonalna opieka medyczna.

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Eugeniusza 3/3A, 91-348 Łódź Górna, łódzkie
"SERCE na DŁONI" Karol Mirowski

Informacje

Opis działalności
Opieka prywatna nad osobami starszymi. Konsultacje lekarskie i rehabilitacyjne / podstawowa opieka lekarska i pielęgniarska.
Produkty i usługi
Przyjmujemy pod naszą opiekę osoby starcze, specjalizujemy się w świadczeniu usług pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych i medycznych.

Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego kadra naszych pracowników jest dobrze wykwalifikowana, posiada certyfikaty, przebyła kursy.

Pasjonujemy się pomocą starszym, chcemy jak najlepiej umilić im czas. Oferujemy profesjonalną i pełną troski opiekę. Proponujemy godne i komfortowe warunki.

Ośrodek jest przytulny i przystosowanych dla niepełnosprawnych i osób starszych. Znajduje się on w pięknej okolicy, otulonej drzewami zapewniającymi ciszę i spokój. Łatwo jest się tu zrelaksować, polecamy również długie, zdrowotne spacery po okolicy.

Proponujemy jedno, dwu i trzyosobowe komfortowe i przestrzenne pokoje. Zapewniamy każdemu swój kąt, zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu naszych podopiecznych.

Zapewniamy pomoc medyczną przez całą dobę, oferujemy wyżywienie dostosowane do diety podopiecznych i ich gustów. Nasze pielęgniarki służą całodobową opieką.

Nasz dom seniora organizuje też zajęcia grupowe, opiekę duszpasterską i wspólną aktywność.