Specgum Sp. z o.o.

Produkcja profili z gumy litej, zbrojonej i porowatej

ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 238, 93-231 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 236 14 15
Adres korespondencyjny
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 238, 93-231 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Specgum znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo działa od 2008 roku i jest częścią międzynarodowej grupy. Specjalizuje się w produkcji elementów gumowych.
Produkty i usługi
Guma to materiał powszechnie używany do uszczelniania połączeń pomiędzy elementami metalowymi. Nie tylko nie przepuszcza wilgoci, ale również zmniejsza naprężenia. Miejscem gdzie wytwarzane są elementy tego typu jest zakład Specgum. Na nowoczesnych maszynach wykwalifikowani pracownicy wykonują produkty z gumy litej, porowatej, zbrojonej, a także z PCV, silikonu i silikonu spienionego.

Specgum oferuje klientom m. in. osłony szczelin, profile typu T, a także:
-profile czworokątne
-profile do bram przesuwnych
-profile do ościeżnic
-profile do obejm stalowych
-profile fasadowe
-profile kątowe

Zakład opuszczają również specjalne profile nakładane, listwowe i klinowo-wtykowe. Klienci mogą też zamówić profile do mocowania szyb, profile okrągłe i półokrągłe, a także samozaciskowe krawędziówki.Uzupełnieniem oferty są profile ząbkowane-koronowe i profile typu H oraz U.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedziećo firmie Specgum i jej produktach. Więcej danych znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pisząc na podany adres mailowy. Można również zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe