Tomasz Karalus. Ale Owoc

Hurtownie warzyw i owoców
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 58/22, 93-208 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 438 528
Adres korespondencyjny
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 58/22, 93-208 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Ale Owoc znajduje się w Łodzi i oferuje sprzedaż owoców i warzyw. W naszej ofercie można znaleźć świeże produkty pochodzące od renomowanych i sprawdzonych dostawców. szczególnie polecamy owoce egzotyczne, które mają wyjątkowy smak oraz nieskazitelny wygląd, a dodatkowo są bogatym źródłem witamin.
Produkty i usługi
Nasze owoce i warzywa zawierają mnóstwo wartości odżywczych. Stanowią doskonałe źródło błonnika pokarmowego, mają niską zawartość tłuszczy, regulują poziom cholesterolu, a także zmniejszają ryzyko nowotworów.

Możemy Państwu zaproponować także produkty suche, takie jak kasza, fasola czy groch. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż suszonych grzybów czy kiszonek. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż zieleniny, między innymi kiełków, koperku, pietruszki czy szczypiorku. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się jajka kurze i przepiórcze. W sprzedaży mamy także słonecznik i orzechy laskowe.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i restauracji, targowisk czy sklepów spożywczych. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi transport zakupionych przez Państwa produktów w wyznaczone miejsce. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, dzięki temu dostarczane owoce i warzywa wyróżniają się świeżością. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Nasza kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, służąc pomocą oraz fachowym doradztwem. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty, aby spełnić oczekiwania Klientów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Jesteśmy firmą dla której rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni Ale Owoc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń