Greta s.c.

Od 20 lat dbamy o Państwa oczy!

Optycy
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 91, 93-202 Łódź Górna, łódzkie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
426847648
Greta s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma na rynku działa już od 20 lat! Zadaniem, które przed sobą stawiamy jest zadowolenie klientów. Firma Greta zajmuje się m.in.wykonywaniem okularów korekcyjnych, ochronnych, korekcyjnych, przeciwsłonecznych. Nasza siedziba mieści się w Łodzi.
Produkty i usługi
Od wielu lat dbamy o Państwa oczy.
Nasza praca jest również naszą pasją, przez co zdobywamy zaufanie coraz szerszej rzeszy Klientów. Misją firmy jest troska i dbałość o Państwa potrzeby i wymagania. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie z zakresu optyki. Oferujemy wysokiej klasy produkty i usługi. Z wielką starannością podchodzimy, do każdego zlecenia. Wiemy, że każdy z Państwa ma inne oczekiwania, dlatego też ofertę dostosowujemy do, każdego Klienta indywidualnie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdym momencie służą radą. Hasłem przewodnim jakim się kierujemy jest miła i fachowa obsługa. Nasza firma posiada umowę z NFZ na realizację recept okularowych. Wykonujemy bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów.

Firma Greta zajmuje się m.in.: wykonywaniem okularów korekcyjnych, ochronnych, korekcyjnych przeciwsłonecznych. Posiadamy w swojej ofercie soczewki kontaktowe oraz płyny do pielęgnacji soczewek firm: Johnson Johnson, Bausch & Lomb, Ciba Vision, szeroki asortyment szkieł mineralnych i organicznych (fotochromy dwuogniskowe, progresywne i do pracy biurowej), oprawy korekcyjne polskich i światowych producentów. Oprócz tego znajdą Państwo u nas usługi gabinetu okulistycznego w zakresie doboru okularów, soczewek kontaktowych oraz porad lekarskich.

Możemy pochwalić się także współpracą z producentami szkieł okularowych z Jeleniogórskich Zakładów Optycznych, czy takich firm jak: Zeiss, Hoya, Essilor, czy też z producentami opraw i okularów przeciwsłonecznych np. Liw Lewant, Eschenbach, Exess, Genesis, Vogue, Escada, Exalt, Carolina Herrera.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń