Auto-Mark Marek Młudzik

Atrakcyjne ceny części do aut

Tłumiki i układy wydechowe
ul. Kolumny 105b, 93-342 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 640 94 22
Adres korespondencyjny
ul. Kolumny 105b, 93-342 Łódź Górna, łódzkie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Auto-Mark to firma zlokalizowana w Łodzi. Właścicielem jest Marek Młudzik. Działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży, wymianie oraz naprawie układów wydechowych w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Produkty i usługi
Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją części samochodowych. Nieustannie poszerzamy wachlarz swoich usług oraz produktów. Zatrudniamy sympatycznych oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą. Zaopatrujemy warsztaty samochodowe, sklepy oraz punkty obsługi.

Oferujemy:
- tłumiki,
- tłumiki sportowe,
- układy wydechowe,
- katalizatory,
- filtry cząsteczek stałych,
- haki holownicze,
- bębny,
- szczęki,
- pompy,
- cylinderki.
W sprzedaży mamy również przewody hamulcowe, wahacze, tuleje, sworznie, drążki, końcówki kierownicze, sprzęgła oraz termostaty. Dodatkowo proponujemy przeguby, półosie napędowe, filtry, oleje, akcesoria samochodowe, łożyska, piasty. Dużym zainteresowaniem cieszą się zestawy rozrządu.

Dodatkowo można u nas kupić:
- linki,
- przewody,
- świece,
- pompy wody,
- napinacze,
- paski,
- rolki.

Gwarantujemy bardzo korzystne ceny, jednocześnie zapewniając produkty najwyższej jakości. Jesteśmy także specjalistami w sprzedaży japońskich i koreańskich części samochodowych.

Naszą ambicją jest dbałość o klienta, wyrażająca się w staraniach o udoskonalenie organizacji i zapewnienie najwyższejefektywności realizacji zamówień oraz wykonywanych usług.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi producentami, są to między innymi takie marki jak:JMJ, BOSAL, POLMOstrów, ASMET, FERROZR, IZAWIT, WALKER, Ulter, Michael, Buzzer, BOSCH, TRW.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń