Mozer Jakub. Przedsiębiorstwo budowlane

Solidnie wykonane pokrycia i izolacje dachowe

Materiały elewacyjne
ul. Kolumny 568, 93-649 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
798 576 182
Email
Adres korespondencyjny
ul. Kolumny 568, 93-649 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Budowlane Jakub Mozer to firma z Łodzi. Nasza działalność już od ponad dziewięciu lat istnieje na rynku i cieszy się licznym gronem stałych, zaufanych Klientów. Usługi, które świadczymy, wykonywane są przez najlepszych fachowców. Zapewniamy pełen profesjonalizm.
Produkty i usługi
Działalność świadczy szereg usług budowlanych. Wykonujemy elewacje budynków, pokrycia i termoizolację dachów płaskich oraz wielkopowierzchniowych.
Montujemy solidne i wytrzymałe systemy membranowe Protan, które idealnie sprawdzą się na tarasach i balkonach. Membrany te są odpowiednie do dachów balastowanych i zielonych i nadają się zarówno do stosowania na budynkach nowych, jak i w projektach renowacyjnych. Ponadto znane są z wysokiej jakości i trwałości oraz osiadają unikalną powierzchnię antypoślizgową.
Instalowane przez nas pokrycia dzięki najwyższej jakości zapewniają ochronę przed wilgocią, pleśnią, gniciem oraz korozją.
Czym się zajmujemy:

-pokrycia pvc, pokrycia dachowe
-uszczelnianie tarasów oraz dachów
-zabezpieczanie tarasów
-systemy płaskich dachów
-termomodernizacja
-termoizolacja oraz termozgrzewanie
-izolacja termiczna
-instalacje termoizolacyjne
-prace elewacyjne
-membrany w dachach balastowanych, na taras oraz na balkon

Pracujemy, używając produktów renomowanej marki Kosbud. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów tej firmy. Zakupią Państwo u nas między innymi chemię budowlaną, deski elewacyjne oraz dekoracyjne, impregnaty do drewna oraz systemu ociepleń. Ponadto prowadzimy sprzedaż tynków, w tym tynki fasadowe, strukturalne, sylikonowe, akrylowe, lateksowe, żywiczne oraz mozaikowe.

Nasze produkty spełniają wymogi europejskie, co pozwala nam na pracę na najwyższym poziomie. Nasze prace są wykonane solidnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Przedsiębiorstwa Budowlanego Jakub Mozer z Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bełchatowski, brzeziński, łaski, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, radomszczański, tomaszowski, zduńskowolski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń