Burchard s.c. Zdzisław Burchard Zdzisława Burchard Małgorzata Burchard-Dziubińska

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Kraszewskiego 41, 93-161 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Burchard s.c. Zdzisław Burchard Zdzisława Burchard Małgorzata Burchard-Dziubińska

Informacje

Opis działalności
Firma Burchard znajduje się w Łodzi. Jest to firma rodzinna, którą kierują Zdzisława Burchard, S.C. Zdzisław Burchard i Małgorzata Burchard-Dziubińska. Specjalizujemy się w branży urządzeń grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku. Początkowo funkcjonowała pod nazwą Zakład Elektromechaniczny. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie produkcji producentem elektrycznych grzejników oporowych. Grzejniki mają przeróżne zastosowanie przemysłowe.

Oferta:
- Grzejniki typu GGK, GGS, GGSM
- Grzejniki typu PGW, PGO
- Szkło kwarcowe ( oznaczenie typu grzejnika GGK )
- Stal stopowa 1H18N9 (1.4301) – oznaczenie typu grzejnika GGS
- Stal stopowa H17N13M2T (1.4571) (oznaczenie typu grzejnika GGSM)

Zajmujemy się również fachowym doradztwem w zakresie doboru i stosowania grzejnictwa elektrycznego do różnych celów technologicznych. Do naszych zadań należy komplementacja dostaw urządzeń własnych oraz komponentów od znanych polskich producentów.

Doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą są gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Do współpracy zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby indywidualne.

Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą wyrobów, które produkowane są przez Termorad Radom. Aktywnie współpracujemy z zakładem SELFA w Szczecinie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Marki i specjalizacje


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń