PPHU Arlena Henryk Baczyński

Specjaliści w zdobieniu materiałów

Hafciarstwo
ul. Obywatelska 84, 93-562 Łódź Górna, łódzkie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 683 21 34
426832134

504230159
501648488
PPHU Arlena Henryk Baczyński

Informacje

O nas
Nasza oferta zdobienia materiałów skierowana jest przede wszystkim do producentów odzieży, obuwia, pościeli, toreb itp., którzy chcieliby ozdobić swoje wyroby. Posiadamy biuro projektowe, które nie tylko może doradzić, ale również stworzyć całe kolekcje wzorów pod ścisłe wytyczne klienta lub samodzielnie w oparciu o tematykę narzuconą przez klienta. Posiadamy również bardzo bogatą bibliotekę już gotowych wzorów, które również możemy zaproponować naszym klientom.

Poniżej przedstawiamy wam różne techniki zdobienia dostępne w naszej ofercie, wraz z ich krótkim opisem. Wszystkie opisane niżej techniki możemy ze sobą dowolnie łączyć.

1. Haft komputerowy

Proponujemy Państwu wykonanie haftów na różnych materiałach – na dzianinach, tkaninach, skórach, filcach itp. W naszej ofercie znajdziecie haft tradycyjny, haft z aplikacją, hafty 3 d, a także hafty specjalistyczne, do których należą:
- chenille (szenilka) – haft wyglądający jak frotka, haft frotte, haft łańcuszkowy, wykonywany włóczką,
- cording – technika hafciarska polegająca na naszywaniu sznurków, tasiemek, łańcuszków i koralików,
- naszywanie cekinów hafciarskich – zarówno tradycyjnych jak i cekinów odwracalnych (acentrycznych).

2. Motywy dżetowe i cekinowe

W naszej ofercie znajdziecie również ułożone na specjalnej folii, gotowe do naklejenia zdobienia wykonane z małych kamyków ala swarovski, tzw. dżetów (cyrkonii), blaszek płaskich, blaszek stożkowych, półpereł czy cekinów naklejanych. Możemy ułożyć dla Paśtwa dowolnie wybrany wzór, wykonany z różnych wyżej wymienionych ozdób, który następnie możecie samodzielnie nakleić za pomocą prasy lub żelazka. Jeżeli nie macie doświadczenia w naklejaniu tego typu ozdób proponujemy również profesjonalną usługę naklejania, którą wykonujemy u nas w firmie na przemysłowych prasach termotransferowych.
Opis działalności
Firma Arlena istnieje na rynku od ponad 30 lat, dzięki czemu posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie zdobienia różnych materiałów. Świadczymy usługi w zakresie: tradycyjnego haftu komputerowego, jak i tego specjalistycznego – tj. naszywania cekinów, tasiemek, koralików, sznurków, haftu typu chenille/frotte itp.
Produkty i usługi
3. Naklejanie ozdób typu hot-fix

W naszej bogatej ofercie poza typowymi ozdobami hot fix takimi jak dżety, znajdziecie również różnego typu kamienie ozdobne np. kamienie akrylowe, brokatowe, gładkie, szklane, a także ćwieki i ozdoby plastikowe w różnych kształtach i kolorach– gwiazdki, prostokąty, serduszka, kwiatuszki i wiele innych. Pełna oferta ozdób dostępna jest na naszej stronie internetowej.

4. Nabijanie perełek, ćwieków itp.

Proponujemy Państwu zdobienie materiałów za pomocą ozdób mocowanych do materiału specjalnymi pinami. Tą techniką można w łatwy i szybki sposób ozdobić różnego typu dzianiny i tkaniny. W naszej ofercie znajdziecie różnej wielkości perły, półperły, a także różnego kształtu ćwieki (np. gwiazdki, romby, trapezy).

5. Folie ozdobne (flex, flock, glitter, puchnące)

Kolejną dostępną u nas metodą zdobienia są folie ozdobne, w tym:
- folie flex - folie gładkie w dotyku,
- folie flock - o charakterystycznej "meszkowatej" w dotyku strukturze,
- folie brokatowe - folie typu glitter, "chropowate" w dotyku,
- folie puchnące - folie tworzące efekt wypukłośi, efekt 3d.

6. Laser

Wykorzystywanie technik laserowych w zdobieniu odzieży pozwala na wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych i skomplikowanych wzorów dekoracyjnych na różnego typu materiałach. Proponujemy Państwu zarówno wycinanie jak i grawerowanie z wykorzystaniem maszyn laserowych.

7. Druk sublimacyjny

W naszej ofercie znajdziecie również druk cyfrowy wykonywany metodą sublimacji, która polega na na przechodzeniu pigmentu ze stanu stałego w gazowy pod wpływem wysokiej temperatury, co pozwala na "zamknięcie" druku w materiale poliestrowym. Metoda ta pozwala na wykonywanie druku o wysokiej jakości, który jest zarazem wytrzymały na pranie jak i ścieranie. Proponujemy Państwu druk na wykrojach jak i w metrażu.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdziecie również usługi układania motywów dżetowych, cekinowych, wykonywania druków sublimacyjnych na wykrojach i w metrażu (tj. z belki na belkę), nadruków z folii flex, flock, glitter, a także nabijania perełek, ćwieków czy wypalania i grawerowania laserowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń