Ice-Tom. Krzywania T.

Chłodnictwo i wentylacja - montaż, serwis, naprawa

Serwis urządzeń chłodniczych
ul. Oppmana 23, 93-238 Łódź Górna, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
660 486 424
605422154
Ice-Tom. Krzywania T.

Informacje

Opis działalności
Firma Ice-Tom pod kierownictwem Tomasza Krzywania specjalizuje się w chłodnictwie. Świadczymy takie usługi jak: serwis chłodniczy, instalacja mroźni i chłodni wraz z dostarczaniem wyposażenia i sprzętu. W zakresie naszych usług wentylacyjnych znajduje się montaż wentylacji. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu.
Produkty i usługi
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Detektory wycieku czynników chłodniczych są stosowane w celu natychmiastowego powiadomienia o zagrożeniu także w warunkach ograniczonej widoczności oraz w obszarach podwyższonej głośności. Dostępne są alarmy dźwiękowe, widoczne alarmy świetlne i multi-kolorowe zestawy optyczno-akustyczne. Stały system wykrywania monitoruje warunki pracy dla możliwych zagrożeń gazowych, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.


Szeroki wybór zakresów pomiarowych pozwala na detekcje nawet najmniejszych wycieków przy jednoczesnym eliminowaniu fałszywych alarmów. Krótkie czasy reakcji pozwalają na wczesne ostrzeganie o zagrożeniu.

Dostępne rozwiązania obejmują:

Przenośne detektory gazowe
Stacjonarne systemy detekcji gazów
Systemy detekcji amoniaku w wodzie


Koszty wycieków powiązane ze stratami produktowymi oraz kary aktualnie obowiązujące są zdecydowanie wyższe niż inwestycja w profesjonalne czujniki i systemy wczesnego ostrzegania. Odpowiednie dopasowanie instalacji oraz dobór urządzeń pozwala na natychmiastową reakcję oraz zniwelowanie ryzyka utraty czynnika!!

Odzysk Ciepła
W przemyśle mięsnym, spożywczym znajdują się urządzenia i instalacje chłodnicze. Ubocznym efektem ich pracy jest powstawanie ciepła odpadowego i oddawanie go do otoczenia. Dzieje się tak w wyniku konieczności intensywnego schładzania skraplaczy co jest warunkiem ich bezawaryjnej pracy.
Tak uzyskane ciepło jest najczęściej bezpowrotnie tracone. Za pomocą urządzeń odzyskujących ciepło, istnieje możliwość wykorzystania go do np. ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania wody.

- Zapraszamy do zapoznania się z kalkulacją optymalizacji kosztów ogrzewania otoczenia i wody!!
Marki i specjalizacje
Naszym klientom oferujemy:

- serwis chłodniczy,
- serwis mroźni,
- agregaty chłodnicze,
- budowę chłodni,
- budowę mroźni,
- urządzenia chłodnicze,
- przeglądy urządzeń chłodniczych,
- przechowalnie warzyw,

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe