Kosiarkownia.Pl Michał Brendler

Naprawa sprzętu ogrodniczego, leśnego i budowlanego

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Pabianicka 200/1, 93-402 Łódź Górna, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Kosiarkownia.Pl Michał Brendler
ul. Pabianicka 200/1, 93-402 Łódź Górna, łódzkie
NIP
7251351634
Telefon
Kosiarkownia.Pl Michał Brendler

Informacje

Opis działalności firmy Kosiarkownia.Pl Michał Brendler w Łódź
Firma Kosiarkownia.pl została założona przez Michała Brendlera. Działamy od 2020 roku, a nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Sprzedajemy oraz naprawiamy elektryczne i spalinowe urządzenia ogrodowe, leśne, a także budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Kosiarkownia.Pl służymy fachowym doradztwem dla każdej osoby, która chce usprawnić sobie pracę w ogrodzie, lesie albo na budowie. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą urządzeń służących do koszenia traw, usuwania tak zwanej warstwy filcu, napowietrzania i spulchniania gleby czy przycinania oraz pielęgnacji żywopłotów.

Zarówno dystrybucja, jak i serwis obejmuje taki sprzęt jak:
- kosiarki spalinowe i elektryczne oraz automatyczne,
- kosy spalinowe,
- sekatory akumulatorowe,
- nożyce spalinowe,
- widły do kopania,
- wertykulatory elektryczne i glebogryzarki spalinowe,
- traktorki,
- wykaszarki spalinowe,
- myjki wysokociśnieniowe,
- agregaty prądotwórcze.

Klientom oferujemy przeglądy okresowe i gwarancyjne urządzeń ogrodniczych, leśnych i budowlanych. W razie znalezienia, jakiejkolwiek usterki przeprowadzamy również naprawy główne i bieżące oraz montujemy części zamienne, które mamy dostępne od ręki albo sprowadzamy je na zamówienie. Na miejscu zajmujemy się również ostrzeniem łańcuchów oraz noży tnących do kosiarek.

Warto również dodać, że nasza firma jest serwisantem urządzeń i narzędzi ogrodniczych marki Husqvarna - światowej klasy lidera w produkcji kosiarek, riderów, traktorów ogrodowych, robotów koszących, wykaszarek czy myjek ciśnieniowych.

Jednak naprawa sprzętu do pielęgnacji przydomowych ogródków lub publicznych parków i skwerów zieleni, to nie jedyny profil naszej działalności. Oferujemy również wynajem kosiarek, traktorków czy myjek na doby i zapewniamy zniżki na weekendy.

Zapraszamy do współpracy - firma Kosiarkownia.Pl z Łodzi.
Zasięg działania
Firma Kosiarkownia.Pl Michał Brendler z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
M
K
Mariusz Kowalski
Super serwis, polecam.