FKC Krzysztof Chudobiński

Twoja firma dekarska

Dachy i usługi dekarskie
ul. Pabianicka 204, 93-402 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
78
Adres korespondencyjny
fkc-bud@wp.pl
FKC Krzysztof Chudobiński

Informacje

Opis działalności
Firmę budowlaną FKC, znajdującą się w Łodzi, prowadzi Krzysztof Chudobiński. Firma ma wieloletnią praktykę w realizacji prac dekarskich, budowlanych oraz wykończeniowych. Klientom zapewnia fachowe wykonawstwo zleconych robót oraz przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Oferujemy usługi dekarskie na terenie Łodzi i okolic. Posiadamy materiały wszelkiego rodzaju w atrakcyjnych cenach z dostawą do klienta. Mamy również bogate doświadczenie w budowie obiektów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Zapewniamy precyzyjne wykonywanie obróbek blacharskich dachów, montaże pap tradycyjnych i termozgrzewalnych, malowanie antykorozyjne dachów czy docieplanie poddaszy i dachów. Na dachy kładziemy takie materiały, jak między innymi:
- gonty bitumiczne,
- blachodachówka,
- blacha trapezowa,
- blacha na rąbek,
- blacha płaska.

Fachowo pomagamy w montażu rynien PVC oraz stalowych, w tym również ocynkowanych. Zajmujemy się też kładzeniem dachówek ceramicznych i betonowych. Sprawnie i skutecznie radzimy sobie z naprawą przeciekających dachów. Oferujemy też odśnieżanie dachów, remonty dachów czy montaż instalacji odgromowych.

Wykonujemy tez wylewki, tynki, elewacje oraz wiele innych prac z zakresu budownictwa.

Zapraszamy do skorzystania z oferty FKC w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń