Domi Komin Usługi kominiarskie Łukasz Domińczyk

Kompleksowe usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Paderewskiego 26/22, 93-025 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Domi Komin Usługi kominiarskie Łukasz Domińczyk

Informacje

Opis działalności
Domi Komin to firma należąca do Łukasza Domińczyka. Znajduje się w Łodzi i działa od 2017 roku. Specjalizuje się w kompleksowych usługach kominiarskich wykonywanych na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i zaangażowanie w prace sprawiają, że firma Domi Komin jest najlepszym wyborem dotyczącym podmiotów zajmujących się pracami kominiarskimi. Przykładem takich prac są coroczne obowiązkowe przeglądy kominiarskie przewodów wentylacyjnych, dokonywane dwa razy do roku przeglądy przewodów spalinowych i realizowane cztery razy w roku przeglądy przewodów spalinowych. Ponadto Domi Komin sporządza opinie i protokoły kominiarskie oraz służy takimi usługami jak:
-czyszczenie kominów,
-czyszczenie przewodów wentylacyjnych,
-czyszczenie przewodów dymowych,
-czyszczenie przewodów spalinowych,
-uszczelnianie kominów wkładami żaroodpornymi,
-uszczelnianie kominów wkładami kwasoodpornymi.

Domi Komin dobudowuje też stalowe kominy wentylacyjne i odprowadzające spaliny, usuwa ptasie gniazda i montuje na dachach drzwiczki wycierowe, koguty, daszki i turbowenty. Dodatkowo firma może sprawdzać stan komina specjalną kamerą oraz czyści piece kaflowe i piece centralnego ogrzewania.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach kominiarskich Domi Komin. Więcej o firmie znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie usług najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń