Stanisław Kocik Elektroinstalatorstwo

Montaż instalacji elektrycznych, alarmów i kamer CCTV.

Elektroinstalatorstwo
ul. Paderewskiego 26/66b, 93-025 Łódź Górna, łódzkie
(11 opinii) napisz opinię
Stanisław Kocik Elektroinstalatorstwo
ul. Paderewskiego 26/66b, 93-025 Łódź Górna, łódzkie
NIP
7291079351
Telefon
Stanisław Kocik Elektroinstalatorstwo

Informacje

Opis działalności firmy Stanisław Kocik Elektroinstalatorstwo w Łódź
Elektroinstalatorstwo to firma, której właścicielem jest Stanisław Kocik. Działamy na rynku już od 1992 roku, przez co posiadamy spore doświadczenie. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Zajmujemy się obsługą instalacji elektrycznych. Nasze usługi obejmują montaż systemów bezpieczeństwa, między innymi w postaci alarmów. W naszej ofercie znajduje się także montaż systemów monitoringu bezprzewodowego oraz telewizji przemysłowej CCTV.

Posiadamy dostęp do urządzeń, które pozwolą monitorować obszar całego obiektu pracowniczego, hali magazynowej, czy prywatnej posesji.

W naszej ofercie montażowej znajdują się także:
- montowanie tablic sterowniczych,
- montaż tablic rozdzielczych,
- instalacje teletechniczne,
- instalacje domofonów,
- montaż fotowoltaiki.

Oferujemy także prefabrykację rozdzielnic NN i SN. Klientom udostępniamy wybrane i sprawdzone modele firmy Schneider Electric oraz EATON i ABB. Jesteśmy wykonawcami instalacji fotowoltaicznych, które pozwalają wytworzyć prąd, dzięki promieniom słonecznym. Nasza kadra zapewnia pełną obsługę, od wizji lokalnej, po skompletowanie potrzebnych części, montaż i uruchomienie. Ważną częścią naszej działalności są również pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia.

Zapraszamy do kontaktu - firma Elektroinstalatorstwo z Łodzi.
Zasięg działania
Firma Stanisław Kocik Elektroinstalatorstwo z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Aktualności

alarm

18.11.2023

Montaż systemów alarmowych to jedna z usług oferowanych przez firmę Elektroinstalatorstwo Kocik. Rozumiemy, że bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy jest bardzo ważne. Chcemy Ci pomóc poczuć się bezpiecznie, dlatego proponujemy nasze usługi. Zainstalujemy system alarmowy, który ochroni Twoje mienie i zapewni Ci spokój. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

elektryk

24.09.2023

Montaż instalacji elektroenergetycznych to jedna z usług oferowanych przez firmę Elektroinstalatorstwo Kocik. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży od wielu lat, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie i wiemy, jak radzić sobie z wszelkiego rodzaju instalacjami elektroenergetycznymi. Gwarantujemy satysfakcję z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny.

pomiary elektryczne

31.07.2023

Pomiary elektryczne są ważnym elementem procesu instalacji. Pozwalają upewnić się, że instalacja elektryczna jest poprawnie zainstalowana i działa bez zarzutu. W firmie Elektroinstalatorstwo Kocik wykonujemy pomiary elektryczne dla naszych klientów. Troszczymy się o ich dokładność i terminowe wykonanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - przedstawimy szczegóły.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
M
Miłosz
Przeprowadzają pomiary elektryczne w profesjonalny sposób. Odpowiednio dokonują przeglądów instalacji.
G
Gabriel
Nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wykonanie instalacji elektrycznych.
P
Paweł
Polecam serdecznie. Potrafią sprawnie wykonać instalacje elektryczne oraz fotowoltaiczne.
F
Franciszek
Zleciłem im wykonanie instalacji elektrycznej w moim nowym domu. Sprawnie i umiejętnie zrealizowali to zlecenie.
R
Robert
Bardzo dobrze wykonują wszystkie zadania z zakresu elektroinstalatorstwa. Sam skorzystałem i jestem naprawdę zadowolony!
F
Fan_LG
Polecam ich za wykonanie montażu paneli fotowoltaicznych. Zapewnili nam pomoc w uruchomieniu, pełen instruktaż i ewentualny serwis, gdyby coś nie działało. Póki co panele sprawdzają się świetnie.
L
Lidka
Warto im zlecić montaż instalacji teletechnicznych. Instalację montują z głową! Wykorzystują dostępny teren i planują podłączenie sieci, tak aby nie kolidowała z innym sprzętem.
W
Wojciech
Daję im 5/5! Poprosiłem ich o pomiar instalacji elektrycznych w całej fabryce. Są rzetelni, ponieważ byli bardzo punktualni i terminowi. Pomiary wykonali za wcześniej ustaloną cenę. Sporządzili potrzebny mi protokół.
K
Karol
Firma zajęła się prefabrykacją rozdzielnicy w naszym zakładzie. Wszystko zostało wykonane bardzo precyzyjnie, według naszych potrzeb produkcji i dostępu do zasilania.
G
Grzesiek
Polecamy ich do założenia alarmu. Sami przygotują projekt i potrzebne komponenty. Każdy z ich pracowników ma uprawnienia, więc wiemy, komu powierzamy instalację.
K
Krzysiek
Firma była odpowiedzialna za montaż alarmów oraz kamer w całym naszym zakładzie. Wszystkie instalacje podłączyli prawidłowo. Kamery cały czas przesyłają wysokiej jakości obraz do centrali. Firma maksymalnie wykorzystała możliwości obiektu, aby obraz docierał ze wszystkich najważniejszych punktów. Bardzo przemyślany projekt.