Reflex-Blue Piotr Bialucha

Sitodruk
ul. Poli Gojawiczyńskiej 22, 93-253 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 077 707
Adres korespondencyjny
ul. Poli Gojawiczyńskiej 22, 93-253 Łódź Górna, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem działalności firmy Reflex-Blue jest dystrybucja papieru sublimacyjnego. Posiadamy 16-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm.
Produkty i usługi
W naszym asortymencie znajdą Państwo papier transferowy, papier sublimacyjny, papier przekładkowy, papier ochronny, papier do kalandrów oraz tusze sublimacyjne. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Oferujemy papiery sublimacyjne, które idealnie sprawdzą się w tkaninach, dzianinach, porcelanie, szkle i metalu. Nasze papiery są też wykorzystywane jako inne papiery do druku metrażowego i do druku na wykrojach. Klientom proponujemy papiery o różnych gramaturach, między innymi 60g, 70g, 75g, 85g, 95g i 100g.

Papiery sublimacyjne mają także różne pokrycie, np. szybkoschnące, klejowe, o standardowym pokryciu oraz ekonomiczne do druków wysoko nakładowych. Powłoki pozwalają na zmniejszenie zużycia tuszu, gwarantują doskonałe rezultaty transferu, zapewniają precyzyjne przenoszenie nadruku, zachowują wierne odwzorowanie barw, a także nie powodują efektu marszczenia papieru.

Oferujemy również powłoki specjalnie zaprojektowane pod druk na strojach sportowych, tkaninach, szalikach i czapkach.
Papiery produkowane są w fabrykach, w których znajdują się przeznaczone do tego urządzenia i sprzęty. To pozwala nam na wielozadaniowość. Dodatkowo zajmujemy się sprowadzaniem papierów w dużych rolach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają licznecertyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń