Dawo Serwis Samochodowy Przemysław Dziedzic

Naprawa, czyszczenie i nabijanie klimatyzacji samochodowej.

Klimatyzacja samochodowa
ul. Praska 5/7, 93-181 Łódź Górna, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Dawo Serwis Samochodowy Przemysław Dziedzic

Informacje

Opis działalności firmy Dawo Serwis Samochodowy Przemysław Dziedzic w Łódź
Siedziba firmy DAWO znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2012 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Przemysław Dziedzic.
Produkty i usługi
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy mechanika samochodowa. W naszej ofercie można znaleźć diagnostykę komputerową, w ramach której obsługujemy elektronikę samochodową, alternatory, rozruszniki oraz wykonujemy kodowanie kluczy i wspomagania elektryczne. Możemy także zaproponować naprawę, czyszczenie i nabijanie klimatyzacji samochodowej.

Podejmiemy się również wymiany takich części, jak:
- paski rozrządów,
- wały korbowe,
- wałki rozrządu wraz z kołami zębatymi,
- elementy przenoszące napęd.

Nasza oferta obejmuje również naprawę samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 ton wszystkich marek. Oferujemy czyszczenie wtryskiwaczy bez demontażu i wymianę sprzęgieł. Dysponujemy wysokiej jakości częściami zamiennymi.

Zajmujemy się również naprawami elektrycznymi i mechanicznymi, w tym silników oraz skrzyń biegów i mostów. Sprawdzamy geometrię regulacji zbieżności kół. Oprócz tego jesteśmy w stanie przeprowadzić przeglądy okresowe z wymianą filtrów, olejów i płynów oraz przeglądy pojazdu przed zakupem.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Dawo.
Zasięg działania
Firma Dawo Serwis Samochodowy Przemysław Dziedzic z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
T
TOMASZ
POLECAM ZAKŁAD OKI UMIEJĄ DORADZIĆ DOBRE PODEJŚCIE DO KLIENTA
R
Roman
Polecam szybko sprawnie ogólnie ok