Dawo Serwis samochodowy Przemysław Dziedzic

Serwisowanie samochodów osobowych oraz dostawczych.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Praska 5/7, 93-181 Łódź Górna, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Dawo Serwis samochodowy Przemysław Dziedzic

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy DAWO znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2012 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Przemysław Dziedzic.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Dawo są usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. W naszej firmie można znaleźć diagnostykę komputerową, w ramach której obsługujemy elektronikę samochodową, alternatory, rozruszniki oraz wykonujemy kodowanie kluczy i wspomagania elektryczne.

Wymieniamy również:
- paski rozrządów,
- wały korbowe,
- wałki rozrządu wraz z kołami zębatymi,
- elementy przenoszące napęd.

Do zakresu świadczonych przez nas usługi należy naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 ton wszystkich marek. Oferujemy czyszczenie wtryskiwaczy bez demontażu i wymianę sprzęgieł. Dysponujemy wysokiej jakości częściami zamiennymi.

Nasza firma podejmie się napraw elektrycznych i mechanicznych, w tym silników oraz skrzyń biegów i mostów. Sprawdzamy geometrię regulacji zbieżności kół. Oprócz tego jesteśmy w stanie przeprowadzić przeglądy okresowe z wymianą filtrów, olejów i płynów oraz przeglądy pojazdu przed zakupem. Uzupełnienie naszej oferty stanowi naprawa układów wydechowych, paliwowych, hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dawo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Daniel
Polecam ten warsztat, bo nie oszukują i znają się na naprawach. Samochody osobowe naprawiają bardzo sprawnie.