BK Kancelaria radcy prawnego Bogdan Kurowski

Porady i pełna obsługa prawna już od 1996 roku

Radcy prawni
ul. Rzgowska 102 p. 38, 93-153 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BK Kancelaria radcy prawnego Bogdan Kurowski

Informacje

Opis działalności
BK Kancelaria Radcy Prawnego mec. Bogdana Kurowskiego działa na rynku oferując klientom szeroki zakres usług prawnych, od 1996 roku. Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w Tuszynie. Mecenas zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Kancelaria Radcy Prawnego Bogdan Kurowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną na świadczenie obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz osób fizycznych. Mecenas oferuje profesjonalne doradztwo, sporządzanie pism procesowych, pozwów, opiniowanie pism procesowych oraz wybranych zagadnień prawnych.

Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną w takich zakresach jak:

- prawo cywilne: odszkodowania, nieruchomości, podziały, zniesienie współwłasności, rozgraniczanie nieruchomości, spadki,
- prawo nieruchomości,
- prawo rodzinne: rozwody, alimenty, separacje
- prawo spadkowe,
- prawo pracy,
- prawo podatkowe,
- prawo administracyjne,
- prawo egzekucyjne,
- prawo gospodarcze, spółki,
- prawo upadłościowe i naprawcze.

W swojej pracy kadra Kancelarii kieruje się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu. Oferta jest zawsze zindywidualizowana, dostosowana do potrzeb poszczególnych Klientów.

Kancelaria oferuje ponadto w szczególnie uzasadnionych i wybranych przypadkach bezpłatną pomoc prawną. Pomoc ta skierowana jest do osób fizycznych pozostających w trudnej sytuacji finansowej. Mecenas zdaje sobie sprawę, iż wielu osobom może być trudno odnaleźć się wśród gąszczu przepisów prawnych, a wielokrotnie obawa przed skorzystaniem z profesjonalnej pomocy prawnej skutkuje niekorzystnymi rozstrzygnięciami, których można było uniknąć.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 16:00-18:00,
Środa - 16:00-18:00,
Piątek - 16:00-18:00.

W innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym.

Mecenas zaprasza do zapoznania się z linkami do artykułów w prasie - wygrana Pani Alicji z Łodzi, która była reprezentowana przez naszą Kancelarię.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń