Firma "Łukomski" Bogusława Łukomska Rolety Żaluzje Plisy

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Rzgowska 157A, 93-303 Łódź Górna, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Firma "Łukomski" Bogusława Łukomska Rolety Żaluzje Plisy jest Łódź w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet.
Pracownicy Firma "Łukomski" Bogusława Łukomska Rolety Żaluzje Plisy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: lukomska2bog1@wp.pl lub telefon: 602 660...
Adres wykonywania działalności przez Firma "Łukomski" Bogusława Łukomska Rolety Żaluzje Plisy to ul. Rzgowska 157A, 93-303 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Firma "Łukomski" Bogusława Łukomska Rolety Żaluzje Plisy.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grażyna
Roletki sprawują się wyśmienicie. Polecam!
M
Marek
Usługi montażu żaluzji na bardzo wysokim poziomie. Widać fachowość i znajomość tematu podczas ich montażu. Polecam.
M
Marek
Usługi na bardzo wysokim poziomie. Fachowe doradztwo i sympatyczna obsługa. Zainstalowane rolety sprawują się znakomicie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.