Danpol

Opony na każdą kieszeń nowe i używane

Produkcja i sprzedaż opon
ul. Rzgowska 222a, 93-317 Łódź Górna, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Danpol

Informacje

Opis działalności firmy Danpol w Łódź
Przedsiębiorstwo Danpol zajmuje się świadczeniem usług wulkanizacyjnych, a także serwisowaniem klimatyzacji samochodowych. Siedziba znajduje się w Łodzi. Założycielką jest Ewa Teufel, która zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Danpol Łódź to profesjonalny serwis opon zajmujący się sprzedażą i serwisem ogumienia samochodowego oraz dodatkowo w ramach autoserwisu podstawowymi naprawami bieżącymi. Działa w tym zakresie od 1996 roku.

W skład oferty wchodzą między innymi:

- opony nowe i używane,
- felgi aluminiowe,
- felgi stalowe,
- części i akcesoria samochodowe (śruby, nakrętki, pierścienie centrujące, zabezpieczenia kół, chromowane wentyle, amortyzatory, klocki, tarcze, sprężyny itp.).

Firma oferuje pełny zakres usług wulkanizacyjnych, w tym montaż, demontaż, naprawa, a także wyważanie kół i opon oraz szybkie naprawy bieżące. Są to między innymi wymiana elementów zawieszenia i układu hamulcowego (klocków, tarcz, amortyzatorów, sprężyn), wymiana filtrów, płynów, oleju i świec i nie tylko. Firma posiada w sprzedaży duży wybór opon nowych i używanych do samochodów osobowych i dostawczych (opony wzmacniane) jak i sprawdzone opony bieżnikowane w przystępnej cenie.

W firmie prowadzona jest również sprzedaż i serwis czujników ciśnienia TPMS. Na stanie znajdują się nowe czujniki w bardzo atrakcyjnych cenach. Pracownicy wykonują fachowy montaż czujników, programują nowe czujniki, kopiują/klonują czujniki oraz sprawdzają poprawne działanie czujników ciśnienia TPMS.

W ofercie znajdują się również felgi aluminiowe i stalowe renomowanych producentów.
W sezonie letnim prowadzony jest również serwis klimatyzacji samochodowej. W firmie wykonywane są między innymi napełnianie/nabijanie klimy, sprawdzanie szczelności układu, dezynfekcja/odgrzybianie (ozonowanie), wymiana filtra kabinowego (przeciwpyłkowego). Obsługiwane są zarówno pojazdy z dotychczas używanym czynnikiem R134a jak i nowym R1234yf.

Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Zakupiłem nowe Felgi do Peugeota, wymienili przy okazji filtr od klimy i nabili w dobrej cenie z szybko, polecam.
A
Andrzej
Bardzo rzetelnie, szybko i nie za duże pieniądze. Polecam