Caban Recykling sp. z o.o.

Kompleksowe złomowanie samochodów i innych pojazdów

Recykling
ul. Senatorska 28/3, 93-192 Łódź Górna, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Caban Recykling sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Caban Recykling to firma z Łodzi zajmująca się skupem starych pojazdów i złomu. Pojazdy przewozi z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego i innych miejsc województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Obowiązujące w Polsce przepisy nakładają na właścicieli samochodów odpowiednią procedurę złomowania aut. Rozbiórka musi się odbyć w miejscu do tego przeznaczonym, takim, jak prowadzony przez Caban Recykling skup aut. Przedsiębiorstwo skupuje zarówno auta niesprawne, jak i będące w lepszym stanie. Nie ma znaczenia rocznik, silnik i stan. Klienci otrzymują za auta gotówkę i mogą liczyć na transport niesprawnych pojazdów na lawecie. W przypadku, gdy samochodów jest rozbierany, firma wystawia zaświadczenie, które potrzebne jest właścicielowi do wyrejestrowania auta. Samochody będące w lepszym stanie można od Caban Recykling kupić w atrakcyjnych cenach. Na ofertę składają się:
-samochody miejskie,
-samochody dostawcze,
-samochody luksusowe,
-jeepy,
-sedany,
-busy.

Firma sprzedaje też złom stalowy i zajmuje się jego skupem. Płaci za różne elementy konstrukcyjne, urządzenia RTV i AGD oraz materiały poprodukcyjne.

Wymienione usługi to nie wszystko, co może zaoferować Caban Recykling. Po więcej informacji najlepiej zadzwonić. Można też wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
P
pepe
Ceny skupu złomu mają najlepsze w mieście. Polecam Caban Recykling.
F
Filip
Sprzedaję u nich złom. Przyjmują każdą ilość.
B
Bogusss
Solidna firma. Przy minimalnych formalnościach pozbyłem się auta.
L
londyn
Szybko poszło i udało mi się sprzedaż powypadkowe auto. Już się nie dało naprawić, a tak mam trochę gotówki i myślę o zakupie nowego auta. Może nawet od Caban Recykling, bo widziałem, że sprzedają po atrakcyjnych cenach sprawne samochody.
K
kris1967
Muszę przyznać, że jestem zadowolony ze sprzedaży auta firmie Caban Recykling. Mój samochód odmówił posłuszeństwa miesiąc temu i okazało się, że naprawa nie jest opłacalna. Zadzwoniłem więc do skupu, a oni przysłali lawetę. Dostałem gotówkę do ręki i zaświadczenie do wyrejestrowania auta.