Intra sp z o.o.

Taśmy, uszczelnienia i narzędzia wysokiej jakości

Taśmy samoprzylepne
ul. Siostrzana 28, 93-350 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Intra sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Intra znajduje się w Łodzi. Spółka, której początki działalności sięgają 1988 roku, zajmuje się aktualnie przede wszystkim sprzedażą taśm, uszczelniaczy i narzędzi. Oferuje w przystępnych cenach produkty renomowanych marek, w tym taśmy wytwarzane przez firmę Scapa.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, duży wybór i atrakcyjne ceny wyróżniają ofertę taśm przygotowaną przez firmę Intra na tle konkurencyjnych sklepów. Tutaj można zakupić jednostronne i dwustronne taśmy do różnych zastosowań np. uszczelniania przewodów wentylacyjnych, zabezpieczania kabli elektrycznych i izolowania okien oraz drzwi przed wilgocią. W ofercie Intra znajdują się takie materiały jak:
-taśmy aluminiowe,
-taśmy samowulkanizujące,
-taśmy tkaninowe,
-taśmy papierowe,
-taśmy celulozowe,
-taśmy ogrodzeniowe,
-taśmy montażowe,
-taśmy ostrzegawcze,
-taśmy dla poligrafii,
-taśmy poliamidowe.

Dostępne są także taśmy polietylenowe, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe oraz taśmy odporne na działanie wysokiej temperatury i wytrzymujące określony czas narażone na bezpośredni ogień.

Poza wymienionymi produktami sprzedawane są też taśmy, a także sznury, wykroje i masy butylowe, czyli wykonane z kauczuku syntetycznego, o świetnych właściwościach izolacyjnych.

Sznury butylowe mogą być stosowane do izolowania nadwozi samochodowych, dachów, elewacji i innych łączonych ze sobą elementów. Nie tylko zapobiegają przenikaniu wilgoci, ale też są odporne na promieniowanie UV, środki chemiczne, sól i kruszenie. Idealnie przylegają do płaskich i strukturalnych powierzchni, a jeśli zajdzie taka potrzeba, są proste w demontażu, ponieważ butyl łatwo rozciągnąć i rozerwać.

Firma sprzedaje także wysokiej klasy narzędzia do cięcia elementów metalowych i dziurkowania blach oraz osprzęt do układania kabli w ziemi. Przykładem są rolki kablowe i podnośniki do bębnów kablowych.

Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje transformatory i czujniki zawilgocenia. Te ostatnie przydają się do zabezpieczenia różnych narażonych na kontakt z wodą urządzeń, w tym pomp głębinowych.

Kontakt z Intra w celu zamówienia taśm i innych produktów można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o asortymencie znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń