Mont-Plast Tomasz Śmietański

Montaż okien wraz z zewnętrznymi i wewnętrznymi osłonami

Okna
ul. Tuszyńska 20, 93-020 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mont-Plast Tomasz Śmietański
ul. Tuszyńska 20, 93-020 Łódź Górna, łódzkie
Telefon
Mont-Plast Tomasz Śmietański

Informacje

Opis działalności firmy Mont-Plast Tomasz Śmietański w Łódź
Mont-Plast to firma z siedzibą w Łodzi. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Śmietański. Początki działalności sięgają 2001 roku i od tego czasu firma zajmuje się handlem i usługami w zakresie stolarki otworowej domów, mieszkań i innych obiektów. Ponadto prowadzi prace remontowo-budowlane.
Produkty i usługi
Okna kwadratowe, prostokątne i o innych kształtach można znaleźć w ofercie Mont-Plast. Firma prowadzi sprzedaż okien o profilach z PCV, aluminium i drewna w różnych wariantach kolorystycznych. Stolarka okienna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, dlatego sprawdza się w domach, mieszkaniach, biurach, hotelach i innych obiektach. Sprzedawane są m.in. okna antywłamaniowe, energooszczędne, przeciwpożarowe oraz obrotowe i oddymiające. Pracownicy firmy mają doświadczenie w ciepłym montażu okien oraz w instalacji parapetów i zewnętrznych i wewnętrznych osłon zapobiegających włamaniom, a także chroniących przed promieniami słonecznymi. Oferta obejmuje też sprzedaż i montaż bram garażowych oraz drzwi. Bramy dzielą się na segmentowe, rolowane, rozwierane i uchylne, natomiast drzwi na zewnętrzne i wewnętrzne. Stolarka drzwiowa to drzwi drewniane, stalowe, aluminiowe, z tworzyw sztucznych i z przeszkleniami. Mogą otwierać się tradycyjnie lub być montowane jako drzwi przesuwne.

Mont-Plast poleca także inne swoje usługi. Są to takie prace jak:
-remonty balkonów,
-docieplanie budynków,
-czyszczenie elewacji,
-remontowanie elewacji,
-remontowanie dachów,
-montaż pokryć dachowych,
-montaż rynien.

Dodatkowo firma produkuje i montuje meble. Można wśród nich wymienić wyposażenie kuchni, łazienek, biur, a także hoteli. Wytwarzane są też szafy z przesuwnymi drzwiami i garderoby.

Pełna oferta Mont-Plast znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać dzwoniąc pod podany numer telefonu lub pisząc e-maila.

Zasięg działania
Firma Mont-Plast Tomasz Śmietański z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
Grzegorz
Polecam firmę. Profesjonalna obsługa, montaż. Meble super pierwsza klasa.
M
Małgorzata
Profesjonalna firma. Polecam firmę z Łodzi.