Enigma Kancelaria doradcy podatkowego Biuro rachunkowe Grażyna Burchardt

Obsługa rachunkowa firm i przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Biura rachunkowe
ul. Wiwulskiego 15, 93-545 Łódź Górna, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Enigma Kancelaria doradcy podatkowego Biuro rachunkowe Grażyna Burchardt

Informacje

Opis działalności
Kancelaria radcy podatkowe rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Siedziba naszego biura podatkowego mieści się w Łodzi. Właścicielem firmy jest Grażyna Burchardt. Oferujemy profesjonalne usługi rachunkowe i kompleksową obsługę księgową firm i przedsiębiorstw. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Ponad 20 lat doświadczenia to doskonały powód, aby zaufać właśnie nam! Bogata wiedza i umiejętności zatrudnionych w firmie pracowników to gwarancja rzetelności i terminowości. Działamy dokładnie i sprawnie, aby zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.


Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata, atrakcyjna i maksymalnie rozbudowana.


Oferujemy między innymi:

- obsługę księgową,
- obsługę podatkową,
- obsługę kadr i płac firmy,
- pomoc w uzyskaniu funduszy,
- rozliczanie projektów,
- doradztwo podatkowe.


W celu zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa zachęcamy doodwiedzania strony internetowej: http://www.biuroenigma.pl/

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z firmą. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy.


Od samego początku cieszymy się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Państwa zaufanie zdobyliśmy dzięki skuteczności i profesjonalnej obsłudze firm. Ugruntowana pozycja na rynku branżowym umożliwiła nam szybki rozwój.


Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą. Korzystamy z najlepszych programów komputerowych i sprzętu. Dzięki temu wszystkie zlecenia realizujemy we wcześniej ustalonym terminie.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń