Expres-Gaz Łukaszczyk-Luter Sp.j.

Napełnianie i wymiana butli gazowych

Gaz ziemny
ul. Wyścigowa 16, 93-446 Łódź Górna, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Expres-Gaz Łukaszczyk-Luter Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Expres-Gaz to spółka, w której zajmujemy się wymianą i napełnianiem butli gazowych. Swoje usługi świadczymy już od 2002 roku. Siedziba naszej spółki mieści się w Łodzi.
Produkty i usługi
Butle gazowe wciąż pozostają w codziennym użytku domowników. Zasilane są nimi kuchenki gazowe lub palniki podczas obozów letnich. W przypadku opróżnienia butli konieczna jest jej wymiana. Nie jest to problematyczne, lecz warto, jest mieć kontakt do osób, zajmujących się wymianą butli. Nigdy nie wiadomo, kiedy nasza pomoc może okazać się niezbędna.

Usługi świadczymy nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla przedsiębiorstw. Butle napełniamy zarówno mieszanką propan-butan, jak i różnymi gazami technicznymi. Dla naszych Klientów oferujemy dostawę gazu do wskazanego miejsca. Dzięki nam nie muszą się już Państwo obawiać o niedogotowany obiad, czy nieudaną podróż.

Co więcej, prowadzimy także między innymi:

- dystrybucję gazów spożywczych,
- dystrybucję gazu propan,
- dystrybucję butli gazowych do wózków widłowych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszej spółki w Łodzi. Z chęcią doradzimy Państwu w wyborze odpowiednich gabarytów butli.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Patryk
Szczerze polecam, na pewno jeszcze wrócę.
A
Artur
Firmom takim jak ta warto wystawiać pozytywne opinie. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnym podejściem do klienta. Napełnianie butli przebiegło szybko i sprawnie.