CA.NET.PL - Usługi Informatyczne - Tomasz Glapski

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem CMS DRUPAL

Oprogramowanie komputerowe
ul. Haśka 12/18, 92-502 Łódź łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
CA.NET.PL - Usługi Informatyczne - Tomasz Glapski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Tomasz Glapski i prowadzę swoją firmę CA.NET.PL zapewniającą usługi informatyczne. Siedziba mojej firmy znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Specjalizuję się w usługach informatycznych, zajmuję się projektowaniem stron internetowych. Przygotuję dla Państwa projekt, przetestuję go, a w razie potrzeby udoskonalę. Wszelkie usługi dopasowuję indywidualnie do potrzeb Klienta oraz wymagań rynku.

Tworzę strony responsywne, które wyświetlać się będą odpowiednio zarówno na komputerze, smartfonie czy laptopie. W zależności od pakietu tworzę strony, w zakres pakietów wchodzą:

- podstrony,
- rejestracja domeny,
- optymalizacja pod urządzenia mobilne
- system CMS Drupal,
- poczta email,
- hosting,
- galeria,
- slider,
- szablon,
- formularz kontaktowy.

Zapewniam zgłoszenie strony do google i google maps, a także aktualizację systemu CMS oraz modułów przez okres jednego roku.

Na życzenie Klienta zajmuję się także aktualizacją stron www, naniosę niezbędne zmiany w treści strony, dodam lub usunę linki czy zdjęcia.

W ramach moich usług specjalizuję się w wdrażaniu serwerów NAS firmy QNAP.

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy! Jeśli mają Państwo jakieś pytania, serdecznie zachęcam do kontaktu, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, łódzki wschodni, Łódź

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Korzystałem z usług pana Tomasza, stworzył stronę internetową mojej firmy, wygląda doskonale i co więcej świetnie wyświetla się zarówno na laptopie, jak i komórce.
P
Pukev
Profesjonalnie stworzona strona www, pan Tomasz spełnił wszelkie moje oczekiwania i zrobił piękną, bardzo intuicyjną stronę. Polecam.