Svensson Pphu

Od ponad 20 lat tworzymy i dystrybuujemy oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie komputerowe
ul. Pabianicka 242, 93-457 Łódź łódzkie
(8 opinii) napisz opinię
Svensson Pphu
ul. Pabianicka 242, 93-457 Łódź łódzkie
NIP
7281014315
Telefon
Svensson Pphu

Informacje

Opis działalności firmy Svensson Pphu w Łódź
Zapraszamy do świata innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania - Svensson Software Development z Łodzi, od 1992 roku partner w rozwoju dla różnorodnych branż. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych narzędzi informatycznych, które umożliwiają automatyzację kluczowych procesów w Twojej firmie, skutkując oszczędnościami czasu i zasobów.
Produkty i usługi
Nasza propozycja obejmuje gotowe oraz spersonalizowane rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Głównym naszym produktem jest ceniony program enova365, zdolny do kompleksowego zarządzania w chmurze lub na tradycyjnych platformach. Dostępność na różnych urządzeniach, od stacjonarnych komputerów po smartfony, gwarantuje łatwość dostępu do istotnych informacji.

Nasze oprogramowanie opiera się na modułach, które możemy dopasować do Twoich wymagań. Dostarczamy rozwiązania dla księgowości, kadrowo-płacowych, handlu, logistyki (BL), zarządzania procesami (Workflow) oraz relacji z klientami (CRM). Jesteśmy elastyczni i gotowi na implementację niestandardowych modułów, spełniających Twoje indywidualne cele.

Nasza oferta to jednak nie tylko oprogramowanie. Jesteśmy partnerem na długą metę - od fazy wdrożenia, przez konfigurację, aż po szkolenie użytkowników. Tworzymy kompleksowe rozwiązania integrujące istniejące systemy IT oraz wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom poprzez projektowanie oprogramowania na miarę.

Nasze doświadczenie obejmuje różne dziedziny zarządzania, od magazynów po kadry i finanse. Przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie firm handlowych, hurtowni farmaceutycznych i przedsiębiorstw transportowych. Cieszymy się na możliwość zaproponowania Ci naszych usług.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy Ci dodatkowe informacje mailowo lub telefonicznie. Wybierz Svensson Software Development i zyskaj partnera, który przyczyni się do optymalizacji Twojej firmy poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne.
Zasięg działania
Firma Svensson Pphu z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
E
Eryk
Profesjonaliści w zakresie oprogramowania dla firmy. Moje zlecenie wykonali sprawnie oraz zgodnie ze wszystkimi wytycznymi.
F
Fbenia_673
Polecam Enova365 czynsze. To program, na którym codziennie pracuję. Jest idealny.
E
Ela
Programy magazynowe sprawdzają się u nas idealnie. Nie można mieć zastrzeżeń.
E
Emu_xox
Super podejście do klienta. Cieszę się, że wszystko dokładnie tłumaczą.
G
Ggusa
Wykonują autorskie programy. Bardzo się z tego cieszę.
I
Ilope222
Bardzo podoba mi się to, że mają w ofercie program do zarządzania nieruchomościami. Warto zatem zamówić go swojej firmy. Na pewno będzie dobrze działał.
M
Marek
Świetnie, że można korzystać z oferty tak porządnej firmy. Widać, że ci ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Mam do nich pełne zaufanie. Oprogramowanie to strzał w dziesiątkę.
F
firma
Fachowcy godni polecenia

Słowa kluczowe

erp,