Informacje
City Center Rooms prowadzi działalność w branży Hotele.
Siedziba firmy znajduje się w Łódź ( województwo łódzkie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z City Center Rooms – kieruj się pod adres: ul. Piotrkowska 91, Łódź
Z City Center Rooms możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: recepcja@citycenterrooms.pl
lub telefonicznie, pod numerem 42 208 08 08
Podobne firmy w okolicy
Kopernika 64, Łódź
Hotel Tobaco to butikowy obiekt w centrum Łodzi. Hotel powstał w dawnej fabryce wełny, która powojnie stała się siedzibą Wytwórni Papierosów.
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, Łódź
Hotel Mazowiecki to wygodny i zadbany hotel klasy ekonomicznej w ciekawym punkcie miasta!Pokoje w różnych przedziałach cenowych od klasy economy do komfortowych pokoi typu en suite.
Felsztyńskiego 1, Łódź
To przytulny Hotel zarządzany przez rodzinę Państwa Denys usytuowany w bliskiej odległości odcentrum miasta. W pobliżu hotelu znajdują się największe Międzynarodowe Targi Łódzkie, oraz centra handlowe: Sukcesja, Port Łódź, Ikea, Castorama, Pasaż Łódzki, Galeria Łódzka, a także Atlas Arena oraz kompleks basenów Zatoka Sportu.
Łódzka 58, Zgierz
Zapewniamy swoim Klientom domową atmosferę w hotelowym wnętrzu - ciepło i spokój.Hotel "Sen" to nowoczesny obiekt hotelowy powstały w 2012 r. Do Państwa dyspozycji oddajemy 2, 3 i 4 osobowe pokoje po remoncie. W hotelu dostęp do internetu - sieć WI-FI. Położenie na granicy Łodzi i Zgierza przy drodze krajowej 1. Hotel dysponuje dużym monitorowanym parkingiem.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Piotrkowska 91
90-423 Łódź, woj. łódzkie