Meritum Kancelaria Prawna Odszkodowania

Odszkodowania
ul. Żwirki 1c/6, 90-448 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Meritum Kancelaria Prawna Odszkodowania jest Łódź w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Odszkodowania.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Meritum Kancelaria Prawna Odszkodowania, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@meritumodszkodowania.pl lub telefon: (42) 63...
Adres wykonywania działalności przez Meritum Kancelaria Prawna Odszkodowania to ul. Żwirki 1c/6, 90-448 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Meritum Kancelaria Prawna Odszkodowania, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
I
imienna
Agnieszka Mikołajczyk jest osobą zaufaną i wiarygodną. Potrafi wywalczyć należne odszkodowanie i dba o interesy swoich klientów.
N
nikusia
Polecam. Pani Mikołajczyk jest uczciwa, rzetelna i skuteczna. Zajmuje się sprawami o wszelkie odszkodowania i potrafi wywalczyć wysokie, a co ważne cennik za sprawy jest przystępny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.