Taxismart Poland Sp. z o.o.

Taxismart Poland Sp. z o.o.

Zamów taksówkę z Taxismart.pl


ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61 /63
90-558 Łódź, woj. łódzkie
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  całą dobę

Informacje

Opis działalności

Co nas odróżnia od innych? Przejrzystość i funkcjonalność! Gwarantujemy stałą, z góry ustaloną cenę kursu. Oferujemy pełną kontrolę nad przejazdem - możliwość śledzenia zamówionej taksówki na mapie - od momentu złożenia zamówienia aż do punktu docelowego. Dajemy możliwość uwzględnienia punktów pośrednich na trasie przejazdu. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi taksówkarzami. Z nami mogą Państwo zamówić swojego ulubionego kierowcę.

O nas

Z nami możesz zamówić taksówkę za z góry ustaloną cenę. Taxismart.pl to portal, który współpracuje z wieloma firmami taksówkarskimi i taksówkarzami, aby dać klientowi największą satysfakcję i najniższą cenę, sami jednak nie jesteśmy firmą taksówkarską. Jeśli znajdziesz tańszą cenę taksówki w jednej z dużych firm, skontaktuj się z Taxismart.pl, a my obniżymy nasze ceny.

Taksówki z Taxismart.pl możesz zamawiać w wielu miastach w Polsce i cały czas się rozwijamy. U nas zamówisz taksówkę na 3 sposoby. Zamówienie możesz złożyć tak jak Tobie jest najwygodniej: przez naszą aplikację, stronę internetową lub telefonicznie. Robimy wszystko, aby dostarczyć taksówkę, a w przypadku, gdy wszystkie nasze samochody są zajęte kontaktujemy się nawet z firmami taksówkarskimi poza naszą bezpośrednią siecią, aby zarezerwować taksówkę dla Ciebie przez nich. Oczywiście my pokrywamy ewentualną różnicę w cenie.

W podziękowaniu za korzystanie z usług Taxismart.pl okresowo wysyłamy kody promocyjne/vouchery do naszych klientów. Aby skorzystać z naszych promocji i ofert specjalnych należy wpisać adres e-mail przy zamawianiu taksówki.

Produkty i usługi

Jeśli wolisz zarezerwować taksówkę telefonicznie, zadzwoń: 500 400 300. Jeśli zamawiasz taksówkę przez telefon, zostaniesz poproszony o podanie miasta, w którym chcesz zamówić taksówkę, ponieważ ulice mogą nazwać tak samo w różnych miastach. Możesz do nas zadzwonić na ten sam numer w całym kraju, a w przypadku, gdy jeszcze nie mamy taksówek w danym mieście, pomożemy Ci znaleźć taksówkę przez lokalną firmę taksówkarską.

Państwa zamówienie może być złożone z dowolnym wyprzedzeniem (nawet kilkumiesięcznym). Płatności za przejazd mogą Państwo dokonać na cztery sposoby: gotówką lub kartą w samochodzie bądź poprzez dodanie karty płatniczej/kredytowej w aplikacji lub bezgotówkowo dla stałych klientów.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Kamil
2017-07-01
Fajnie, że widać od razu cenę i jest gwarantowana.
Janek
2016-09-01
Super usluga, wchodze na www.taxismart.pl i wiem za ile jadę!
Obowiązek informacyjny