PrimeIT.PL Usługi Informatyczne

Usługi informatyczne, obsługa firm, pogotowie komputerowe.

Serwis komputerów
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67, 90-558 Łódź Polesie, łódzkie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 299 74 73
606896861
Adres korespondencyjny
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67, 90-558 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

O nas
Naszym głównym celem jest zadowolony klient. Część naszych klientów zaufało nam przeszło 6 lat temu i do dziś są z nami. Jesteśmy entuzjastami nowych technologii i dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy, że Wasz system informatyczny będzie działał sprawnie i bezawaryjnie. Ponadto dzięki nam wykorzystacie pełnię możliwości jakie daje Wam system komputerowy. Nie jesteśmy związani trwałą umową na wyłączność z żadnym dostawcą oprogramowania bądź sprzętu, dzięki temu możemy zawsze zaproponować najlepszą i najbardziej dopasowaną do potrzeb Państwa działalności ofertę z wachlarza produktów dostępnych na rynku. Aby obniżyć koszty możemy również dopasować Państwa istniejący system informatyczny do nowych zadań i wyzwań. Mamy doświadczenie we współpracy z firmami handlowymi, produkcyjnymi, wieloodziałowymi, współpracujemy z działami finansowo-księgowymi jak również z biurami rachunkowymi, działamy również dla branży spożywczej (produkcja). Pomożemy przy budowie nowych systemów jak również zapewnimy serwis i rozbudowę już istniejących. Zaproponujemy i wdrożymy rozwiązania indywidualne (rozwiązania dla firm wielooddziałowych, rozwiązania mobilne). Nie wahaj się! Jeżeli masz problem do rozwiązania - zadzwoń i umów się na naszą wizytę!
Opis działalności
Jesteśmy firmą w branży IT zajmującą się kompleksową obsługą systemów informatycznych małych i średnich firm. Działamy głównie na zasadzie outsourcingu. Główną zaletą współpracy z nami jest sprawne i funkcjonalne działanie infrastruktury Państwa systemu komputerowego. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wymogów Klienta.
Produkty i usługi
Usługi informatyczne, obsługa firm, pogotowie komputerowe, sprzedaż sprzętu i oprogramowania.


Umowy serwisowe

Jesteśmy firmą w branży IT zajmującą się kompleksową obsługą systemów informatycznych małych i średnich firm. Działamy głównie na zasadzie outsourcingu. To sprawdzona i skuteczna metoda, dzięki której Państwa firma ma zapewnione prawidłowe działanie systemu informatycznego przez cały okres trwania umowy. Główną zaletą współpracy z nami jest sprawne i funkcjonalne działanie infrastruktury Państwa systemu komputerowego. Nie bez znaczenia jest również redukcja kosztów związana z rezygnacją z utrzymywania własnego działu informatycznego bądź samodzielnego stanowiska informatyka. Umowa może być zawarta na kompleksową obsługę systemu informatycznego (serwis sprzętu i oprogramowania) bądź jedynie na część systemu (np: pomoc i serwis oprogramowania działu finansowo-księgowego, bądź wyłącznie na serwis sprzętu komputerowego). Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wymogów klienta.
Usługi bieżące

Jesteś właścicielem niedużej, kilkukomputerowej firmy która nie może sobie pozwolić na podpisanie stałej umowy - zadzwoń do nas jeśli masz jakieś problemy. Przyjedziemy na jednorazową interwencję serwisową i rozprawimy się z kłopotami szybko i skutecznie. Dzięki znajomości branży małych przedsiębiorstw znamy Wasze potrzeby i potrafimy błyskawicznie poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami.

Rozwiązania indywidualne

Czy Twojego problemu nie da się rozwiązać za pomocą standardowych produktów? Zadzwoń do nas! Zajmiemy się każdym problemem indywidualnym. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno pod względem oprogramowania i sprzętu.

Serwis sprzętu

Twój sprzęt nie działa jak należy? Wszyscy podpowiadają Tobie, że najwyższy czas na wymianę całego systemu? Zaproś nas! Być może drobny serwis bądź kosmetyczna rozbudowa pozwoli funkcjonować komputerom z pełną mocą bez potrzeby ponoszenia sporych nakładów finansowych.

Sprzedaż sprzętu komputerowego
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Zgierz, Łódź, Brzeziny, Pabianice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń