Eurobizness Find Work Sp. z o.o.

Agencje pracy tymczasowej
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69, 90-001 Łódź Polesie, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Eurobizness Find Work Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Na rynku działamy jako agencja pracy. Zajmujemy się rekrutowaniem i leasingowaniem pracowników z zagranicy do pracy w Polsce. Bierzemy na siebie wszelkie obowiązki pracodawców, odciążając naszych zleceniodawców. Zajmiemy się przygotowaniem dokumentów, przeprowadzeniem badań lekarskich, a nawet kursów, które są niezbędne do pracy na danym stanowisku. Pomożemy Państwu znaleźć pracowników w branżach, takich jak produkcja, logistyka czy budownictwo. Zapewniamy pomoc w znalezieniu pracowników do pracy na produkc
Produkty i usługi
Zajmiemy się przygotowaniem dokumentów, przeprowadzeniem badań lekarskich, a nawet kursów, które są niezbędne do pracy na danym stanowisku. Pomożemy Państwu znaleźć pracowników w branżach, takich jak produkcja, logistyka czy budownictwo. Zapewniamy pomoc w znalezieniu pracowników do pracy na produkcji, przy sprzątaniu, a nawet do pracy w kuchni.

Oferujemy pomoc w znalezieniu pracowników do wykonywania zarówno zadań krótkoterminowych, jak i długoterminowych. Jako, że to nasza agencja jest pracodawcą to nasi zleceniodawcy nie muszą tworzyć etatów i ponosić związanych z tym kosztów. Wynajmowani pracownicy podpisują z nami umowy, a my zapewniamy poprawność ich pracy i wykonania zadania. Dzięki sporej bazie pracowników możemy w krótkim czasie dostarczyć Państwu odpowiednich wykonawców do wielu branż i dziedzin.

Pracowników rekrutujemy na podstawie zamówienia zgłoszonego przez polskie firmy, na konkretne stanowiska i pod konkretne potrzeby. Zawsze staramy się zdobyć jak najlepszych pracowników, dlatego prowadzimy wielostopniowe rekrutacje, a podczas rekrutacji na specjalistyczne stanowiska zasięgamy pomocy doradców zawodowych.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Eurobizness Find Work.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Krzysiek
Firma godna polecenia, świetni fachowcy
M
Mariusz
odkąd współpracuję z tą firmą, ani razu mnie nie zawiodła, z dużym zaangażowaniem pod chodzą do swojej roboty, polecam!
M
Marcin
od 4 lat współpracuje z tą firmą, nie mam żadnych zastrzeżęń, fachowo!!!