"Agar" Andrzej Adamowski

Lecznice weterynaryjne
al. Wyszyńskiego 65, 94-047 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

"Agar" Andrzej Adamowski działa w branży Lecznice weterynaryjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (42) 64... lub mailową: jindie@wp.pl
Siedziba firmy "Agar" Andrzej Adamowski znajduje się pod adresem 94-047 Łódź al. Wyszyńskiego 65,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Agar" Andrzej Adamowski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
I
J
Pacjent i jego Właścicielka
Doskonały kontakt ze zwierzętami. Niesamowita kreatywność i moc inspiracji w wychowaniu i prowadzeniu zwierzęcia. Wielka troska i dbałość o szczegóły. Indywidualne podejście do każdej sprawy co dzisiaj nie jest niestety powszechne. Zanim trafiłam do Pana Andrzeja przeszłam przez wszystkie najbardziej popularne lecznice w Łodzi i wszędzie spotkałam się wyłącznie z masówką, gdzie patrzy się na ilość i kasę, a o jakości oraz prawdziwej trosce o zdrowie i życie zwierzęcia nikt już nie pamięta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.