Przychodnia Weterynaryjna i Rehabilitacja Zwierząt Vet Active S.C. Ewelina Romańska Beata Markowska

Lecznice weterynaryjne
ul. Batalionów Chłopskich 12, 94-058 Łódź Polesie, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Batalionów Chłopskich 12, 94-058 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Siedzibą Przychodnia Weterynaryjna i Rehabilitacja Zwierząt Vet Active S.C. Ewelina Romańska Beata Markowska jest Łódź w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Lecznice weterynaryjne.
Z przedstawicielem firmy Przychodnia Weterynaryjna i Rehabilitacja Zwierząt Vet Active S.C. Ewelina Romańska Beata Markowska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 94-058 Łódź ul. Batalionów Chłopskich 12,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Przychodnia Weterynaryjna i Rehabilitacja Zwierząt Vet Active S.C. Ewelina Romańska Beata Markowska oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
Zona
2019-10-09 19:56:15
Ja również polecam dużo zrozumienia dla Opiekunów a dla zwierzaków dużo serca. Dr Anna wspaniala
Q
Qqqqqqqqqqq
2019-10-09 19:52:10
Dziwie się pana opinie to chyba z zemsty osobistej bo taka opinie jak ma pani doktor to pan nigdy nie będzie miał należałoby zachować się kulturalnie bo to świadczy juz o panu jak mi wiadomo to pan również korzystał z usług Pani Doktor Pseudofachowiec to pan.
S
Sobek
2019-10-04 08:18:36
Wspaniali lekarze fachowcy polecam z czystym sumieniem to wyjątkowa przychodnia lekarze podchodzą z sercem nie tylo do zwierząt ale i ich właścicieli zawsze trafne diagnozy 5 to zasłużona ocena polecam jak najbardziej
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.