Vet-Med Całodobowa Klinika Dla Zwierząt Daria Jagielska

Profesjonalna i całodobowa klinika weterynaryjna.

Lecznice weterynaryjne
ul. Bratysławska 15A, 94-040 Łódź Polesie, łódzkie
(15 reviews) napisz opinię
Vet-Med Całodobowa Klinika Dla Zwierząt Daria Jagielska
ul. Bratysławska 15A, 94-040 Łódź Polesie, łódzkie
Telefon
Vet-Med Całodobowa Klinika Dla Zwierząt Daria Jagielska

Informacje

Opis działalności firmy Vet-Med Całodobowa Klinika Dla Zwierząt Daria Jagielska w Łódź
Klinika dla zwierząt Vet-Med mieści się w Łodzi i założona została w 2013 roku. Właścicielką działalności jest Daria Kostrzewa-Jagielska. W ofercie kliniki znajdziecie Państwo liczne zabiegi, badania profilaktyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletnim zdobywaniu wiedzy i doświadczenia weterynaryjnego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa zwierzętom profesjonalną pomoc medyczną. Z zamiłowania i troski o zwierzęta staramy się je otoczyć jak najlepszą opieką. W tym celu przeprowadzamy liczne zabiegi z zakresu laseroterapii i magnetoterapii. Przeprowadzamy badania EKG, USG i RTG oraz wykonujemy endoskopię.

W ramach oferty zajmujemy się również usługami z dziedzin takich jak:
- ginekologia i położnictwo,
- stomatologia,
- czipowanie i wystawianie paszportów dla zwierząt,
- chirurgia,
- profilaktyka,
- pielęgnacja i strzyżenie,
- opieka pooperacyjna.

Na terenie kliniki prowadzimy też całodobowy szpital dla zwierząt.

Zapewniamy największą staranność i dbałość o zdrowie Państwa pupili.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Vet-Med Całodobowa Klinika Dla Zwierząt Daria Jagielska z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(15 reviews) napisz opinię
M
Maria
Bardzo szybkie przyjęcie i profesjonalna pomoc w leczeniu i na wizycie kontrolnej pupila.
I
Irek
Polecam. Mili ludzie z dużą wiedzą praktyczną i właściwym podejściem zarówno do zwierzaka, jak i jego właściciela.
M
Majka
Jak najbardziej polecam. Najlepszy gabinet weterynaryjny w Łodzi.
B
Bella
Nie polecam tej kliniki. Pani doktor zachęciła mnie do zabiegu sterylizacji suni. Powiedziała, że ma ona ropomacicze bądź cieczkę. Nie potrafiła stwierdzić, które z tych było powodem powiększenie macicy. Jednak powiedziała, że trzeba jak najszybciej psa wysterylizować. Otrzymałam informację, że zabieg jest szybki, prosty. Nie poinformowała mnie, że może zagrażać życiu mojego psa. Zero informacji, podeszła do tego taśmowo. Przed zabiegiem Pani doktor nie wykonała żadnych badań, od razu podała głupiego Jasia. Po zabiegu przyjechałam odebrać psa. Byłam wystraszona, bo widziałam, że sunia ma wytknięty język. Zapytałam się Pani kilkanaście razy czy jest to normalne. Usłyszałam od niej, że jest to normalne zachowanie po narkozie i że do rana będzie w takim stanie. Pies nie ruszał się, zero reakcji, zero mrugania. Jak dla mnie pies był nieżywy. Pani doktor podała mi ją, wmawiając, że jest wszystko ok i żebym się nie martwiła. Sunia była zimna, ale Pani doktor zaleciła jej ogrzewanie. Wróciłam do domu z psem i zmierzyłam jej temperaturę. Termometr nie wykazał nic. Od razu wróciłam do kliniki, gdzie już nie zastałam Pani doktor, która wydała mi psa. Zastałam jednak inną Panią doktor ze zmiany nocnej, która zbadała psa i powiedziała, że nie żyje. Sugeruję omijać Klinikę dużymi krokami, ponieważ dla mnie Pani doktor A.Z. jest niewykwalifikowana i podchodzi do zwierzęcia bez serca. Nie życzę innym tego samego tragicznego przeżycia, przez które ja musiałam przejść. Zaufałam lekarzowi oddając psa. Pani dr dawała mi gwarancję 100%, że wszystko będzie dobrze, ale niestety nie dopilnowała mojej suni po operacji. Szkoda, że dopiero po całym zdarzeniu dowiedziałam się od wielu osób, żeby omijać tę Klinikę.
A
Adrian
Profesjonalne podejście do zwierząt. Szybka reakcja oraz doświadczenie.
B
Bartłomiej
Bardzo dobra opieka weterynaryjna. Przystępne ceny.
M
Maciej
Bardzo duża wiedza i dobre przygotowanie. Oprócz tego bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście.
B
Basia
Miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
L
Lena
Mój psiak jest zadowolony i zdrowy.
T
Tobiasz
Profesjonalne usługi weterynaryjne, polecam.
M
Monika
To dzięki wspaniałym, doświadczonym, pełnym pasji i zaangażowania weterynarzom moja kotka wciąż żyje. Otoczyli ją ogromną opieką, a mnie jako opiekunkę wsparciem. Polecam wszystkim.
O
Oskar
Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie mój pies szybko trafił na wskazany przez weterynarza zabieg. Teraz uczęszczamy na laseroterapię, by szybciej doszedł do siebie. Szczerze polecam tę klinikę.
A
Anna
dziekujemoja kociczka ma się już dobrze dzieki Państwa pomocy
K
KASIA
Najlepszy weterynarz, który pojawił się na mapie łódzkiej Retkinii. Rewelacyjne podejście do pacjentów, ale i do właścicieli ;) Ufam bezgranicznie bo wiem, że kocury są w dobrych rękach! Pozdrawiam Pana Doktora Piotra!:)
I
Iza
Świetne podejście do kudłatych pacjentów :)